3 ayda kaç kilo verilir?

Hayatında hiç spor salonundan içeri adım atmadığın kendini belli ediyor, spor salonlarının içerisinde bin bir türlü kardiyo yapmak için alet, makine var.

Ayrıca spor salonuna kardiyo yapmak için yazılmak çok saçma çık dışarıda yürü koş bisiklet sür açık hava mis gibi çok daha eğlenceli.

Ayrıca ne zamandır spor salonuna gidiyorsun da burada insanlara hocalık yapıyorsun?

Ayrıca ne zamandır spor salonuna gidiyorsun da burada insanlara hocalık yapıyorsun?

Güzel abim kimseye hocalık yaptığım yok durduk yere niye gaza geliyorsun bir şeyler başarmış birisi olarak arkadaşa tavsiye verdim.

Güzel abim kimseye hocalık yaptığım yok durduk yere niye gaza geliyorsun bir şeyler başarmış birisi olarak arkadaşa tavsiye verdim.
Anlıyorum, kilo vermek için fitness saçma dediğin için demiş olabilirim belki.

Üst tarafta "dambıl kaldırıp kilo veren görmedim" demişsin, tâbi linç yersin burada.

Çok kilolu birisinin dambıl kaldırması bana saçma geliyor gerek yok 2 ay kardiyo yapsın aç kalsın sonra başlasın spora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…