3 ayda kas geliştirilir mi?

Daha fazla  
Öncelikle hayırlı akşamlar.
16 yaşındayım 172 boyundayım. 63 kiloyum. 3 ayda Fitness'ta nasıl bir gelişme kat ederim?
(Kilo alıp biraz da olsa kaslı olup yapılı olmak istiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı akşamlar.
16 yaşındayım 172 boyundayım. 63 kiloyum. 3 ayda Fitness'ta nasıl bir gelişme kat ederim?
(Kilo alıp biraz da olsa kaslı olup yapılı olmak istiyorum)

Vücudumuz ve isteğimiz hemen hemen aynı, ben de 176'yım kilo aynı. 3 ayda eğer gerçekten düzgün beslenir, uykuna yaşamına vs. dikkat edersen, sporunu aksatmazsan gözle görülür şekilde emin ol gelişirsin. Benim arkadaşlarımdan biliyorum. Bu yaz bende 3 ay gideceğim ama dediklerine göre en zoru beslenme ve tek korkum o, kolay gelsin şimdiden.

Teşekkür ederim. Aslında çok yiyip kilo alamayan birisiyim. Benim de korktuğum bir nokta. Sana da kolay gelsin. İnşallah istediğin vücuda ulaşırsın.

Teşekkür ederim. Aslında çok yiyip kilo alamayan birisiyim. Benim de korktuğum bir nokta. Sana da kolay gelsin. İnşallah istediğin vücuda ulaşırsın.
Eğer hasta değilseniz, "çok yiyorum kilo almıyorum" diye bir şey yok. Demek ki siz çok yediğinizi zannediyorsunuz fakat vücudunuz için yetersiz besleniyorsunuz.

3 ayda maksimum spor yaptığınız belli olur, ilerisi olmaz. 1 ayınız ısınmakla geçecek zaten, onun dışında 2 ayda güçlenebilirsiniz fakat vücutta pek bir değişim olmaz.

Geri
Yukarı