3 ayda LGS kazanılır mı?

QuantumLane

Centipat
Daha fazla  
Şu anda puanım 330 falan. Bunu en az 380 hatta 390 civarlarına getirmem gerek. Başarılı olabileceğim bir ders programı olan veya bu yollardan geçmiş bir abim, ablam yardımcı olursa sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
şuan bahçelievler anadolu lisesinde hazırlık okuyorum 3 ay boyunca sinan kuzucunun tüm kitaplarını çöz yapamadıklarının video çözümlerini izle çok rahat şekilde kazanırsın lgs zor değil korkma

Sana baştan şunu söyleyeyim; istediğin kadar çalış, tüm soruları çözebil, ancak eğer zamanını yönetemezsen hiçbir işe yaramaz. Ben bu durumdan mağdurum, kaç tane boşum vardı. İngilizcem çok iyi olmasına rağmen yetiştiremedim. Sana tek diyebileceğim budur.

LGS önemli bir sınav değil. Lisede düzeltirsin derslerini.
Kötü bir mahalle lisesine giderse ortama takılıp ders kitaplarını birdaha açmayadabilir. Kesin konuşamazsınız arkadaşın kafasını karıştırmayın.

şuan bahçelievler anadolu lisesinde hazırlık okuyorum 3 ay boyunca sinan kuzucunun tüm kitaplarını çöz yapamadıklarının video çözümlerini izle çok rahat şekilde kazanırsın lgs zor değil korkma
Doğru, zaman yönetimi de önemli.

Kötü bir mahalle lisesine giderse ortama takılıp ders kitaplarını birdaha açmayadabilir. Kesin konuşamazsınız arkadaşın kafasını karıştırmayın.

Doğru, zaman yönetimi de önemli.
Orası doğru ama yine de kötü lisede de başarılı olunabilir. Ama keko dolu bir okulda okumak zorunda kalacak.

Disiplin ve zaman yönetimi hocam... Hangi ders kitabını çalışırsanız çalışın disiplin olmadan ve zaman olmadan önemli olmayacaktır. Şahsen ben çok boşladım fakat sınava 4 yıl önce girdiğimde hiç zor değildi. 8. sınıfa kadar öğrendiğim her şeyi döktüm ortaya, yapamadığım soruları zorlamadım ki doğruları götürmesin ve 260 falan tutturdum çok bir şey değil ama OBP yüksek olduğundan puanım 350'ye çıkmıştı, şu an denizcilik okuyorum. Sınava girdiğinizde ise stres yönetimi yardımcı olacaktır size.

Ben şahsen puanım Anadolu lisesine yetiyordu, annem ve babam meslek öğreneyim diye meslek lisesine gönderdiler. Okulda her gün bir olay oluyordu. Müdür artık çok tahammülsüzdü, en ufak hatada disipline gidiyordun. Koskoca okulda tüm sınıflar aynı tuvaleti kullanıyordu. Sigara, idrar ve daha tanımlamadığım tüm kokular orada harmanlanmıştı. Daha sonra Anadolu lisesine nakil aldırdım. En kötü Anadolu lisesi meslek lisesinden iyidir, bana göre.

Geri
Yukarı