3 ayda ön lisans kazanılır mı?

siberci013

Picopat
Arkadaşlar elektronik teknolojisi okumak istiyorum. 1M sıralama ile alıyor ve daha yeni çalışmaya başladım 3 ayda kazanılır mı sizce?

Sadece türkçeden 25-30 tane yapsan diğerlerinden 1-2 tane yapsan kazanırsın. Hiç konu bilmiyorsan bence fen, matematik falan uğraşma sadece türkçe paragraf çöz

Hocam gecen turkceden 2,5 net yaptım aşırı kötüyüm okuduğumu anlamıyorum vs 1M sıralama bile benim için büyük bir şey.
Kimse senin ne seviyede olduğunu bilemez ancak şunu söyleyebiliriz zor bir durum değil kalan vaktini olduğunca iyi değerlendir. 3 ay boyunca eski hayatını geriye bırakıp yalnızca sana yetecek konuları, soru çözümlerini öğren. Umarım halledersin önce kendine güven.

Kimse senin ne seviyede olduğunu bilemez ancak şunu söyleyebiliriz zor bir durum değil kalan vaktini olduğunca iyi değerlendir. 3 ay boyunca eski hayatını geriye bırakıp yalnızca sana yetecek konuları, soru çözümlerini öğren. Umarım halledersin önce kendine güven.

Teşekkür ederim hocam 3 ay ciddi bir şekilde çalışacağım iyi sosyaller.

@narkissos

Kazanılabilir, biraz disiplinli ve kararlı çalışma ile..Zaten sınava girenlerin çoğu gece gündüz mobil internetle zamanını boşa geçiriyor...

Geri
Yukarı