3 aylık değişimim nasıl?

Gainer kullanabilirsin ve tavuğu yarım kilo yapabilirsin. Ben kilo vermeye çalışıyorum 400-500 gram hindi yiyorum günde. Veya yiyemiyorsan toz takviyesi.
Toz almayı düşünüyorum uzun süredir. Ne zaman tavuktan iğrenirim direkt alıcam muhtemelen de çok yakın o gün 😂

Toz almayı düşünüyorum uzun süredir. Ne zaman tavuktan iğrenirim direkt alıcam muhtemelen de çok yakın o gün 😂
Valla ben bu aralar baya bozdum diyeti ama 1-2 ay öğlenleri sadece hindi pilav yemiştim. Bir yerden sonra yemek yemediğini sadece beslendiğini anlıyorsun. Aç arkaya dizi izle. Olmadı çeşitli baharatlar kullan, köri falan. Akşam yemeği için de sebzeyle falan karıştırıp ye sulu yemek tarzı. Böyle böyle idare edersin.

Valla ben bu aralar baya bozdum diyeti ama 1-2 ay öğlenleri sadece hindi pilav yemiştim. Bir yerden sonra yemek yemediğini sadece beslendiğini anlıyorsun. Aç arkaya dizi izle. Olmadı çeşitli baharatlar kullan, köri falan.
karnabaharla(1 porsiyon) tavuk göğüsü(300gr) yarın yiyicem yanına karbonhidrat almalı mıyım ki sizce(def) beslenmesi için akşam öğünüm de somon yine (250-300)gr arası yanında da salata düşünüyorum

Geri
Yukarı