Xbox 3 aylık Game Pass alma

RSTUDIOS

Kilopat
Daha fazla  
Eskiden Xbox live Gold vardı onu alıp üstüne Ultimate alınca Game Pass 4 aylık oluyordu. Ama şimdi Game Pass Core var onlada aynı şey geçerli mi bilmiyorum, bazı yerlerde 3 aylık Core hesabı dönüştürülünce 2 aylık Game Pass hesabı oluyor diye bir şey duydum ama net bir şey bilmiyorum. Yeni zamlar gelmeden en azında 3-4 aylık Game Pass almayı düşünüyorum.

Eskiden Xbox live Gold vardı onu alıp üstüne Ultimate alınca Game Pass 4 aylık oluyordu. Ama şimdi Game Pass Core var onlada aynı şey geçerli mi bilmiyorum, bazı yerlerde 3 aylık Core hesabı dönüştürülünce 2 aylık Game Pass hesabı oluyor diye bir şey duydum ama net bir şey bilmiyorum. Yeni zamlar gelmeden en azında 3-4 aylık Game Pass almayı düşünüyorum.
Düz alıcaksınız upgrade mantığı eskisi gibi işlemiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyin bazi şeyleri açıklıyor, yöntemler ve gider hesabi yapiyor.

Nays ile almanın ne gibi bir faydası var. Tosla'dan almayı düşünüyordum.
Ortalama 3 gün içinde ilgili karta harcamanın yüzde yirmisi yani 80 lira için 16 lira iade yapıyor. Ayrıca tek seferde 50 liradan fazla alışveriş yaptığın için min 5 lira kazanacağın "kazı kazan" da veriyor yani 21 lira geri alıyorsun gibi düşünebilirsin. Bu hesapla 4 aylık harcaman için 1 ay amorti gibi ancak belli kurallar var. Mesela aynı gün içinde 1 kere kazı kazan ve bir ay içinde 100 liradan fazla "hediye para" yani iade kazanamazsın. Ayrıntılı bilgi; Oyun Alışverişlerine %20 Hediye Para Kazan! | Nays Ve abonelik sistemlerinde aslında yüzde 50'lik kampanyada olsa da bu game pass ona dahil değil. Oyun kampanyasından yararlanılıyor onun yerine. Dijital Platform Kampanyası ile Üyeliklerine %50 Hediye Para! | Nays

Yeni konular

Geri
Yukarı