3 aylık köpeğim 3 gündür yemek yemiyor

Hepinize çok teşekkür ediyorum banlı odum için mesaj atamadım.
Aynen öyle hocam hiç bir şey bildikleri yok kuşun tüylerine sürmemiz gereken kremi suya damlatacaksınız dedi en pahalı ilacı verdi gittik kuş 2.gün o suyu bile içmedi öldü. Hakkımı helal etmiyorum o ve onun gibi bir çok Pet Shop a!

Aynen öyle, her türlü hastalığını hissetmez, normal formuna dönmesi için büyük bir artı olur. Aynısı köpekler için değil tüm kuş, kedi köpek ve benzeri evcil hayvanlar için geçerlidir.
Gençlik aşısını yaptırdınız mı?

Yaptırmadım çok pahalı geldi bana 251TL kendileri gelip yapıyor diye 50 TL fazla alıyor ve bende 3 tane köpek var 😄

Son düzenleme:

Yaptırmadım çok pahalı geldi bana 251TL kendileri gelip yapıyor diye 50 TL fazla alıyor ve bende 3 tane köpek var 😄
Madem bakamayacaksın, niye köpek sahipleniyorsun kardeşim?

Mesela bende maddi durumum olduğu zaman ilk kuşumu almıştım resmen hayatımın anlamıydı. Bir anda hemen hemen hocamın maddi durumu nasıl şuan öyleyse benimde öyleydi 20TL vitamin dahi alamıyordum. Hayvanın vakti dolmuşsa oraya kadardır. Öleceği de yoksa mutlaka bir kapı açılır, açılacağını umut ediyorum...
Hayvanın hastalık geçirmesinin sebebi aşılarının yapılmaması.
Bunu bilmiyor olabilir veya yine maddi durumdan yapamıyor olabilir.

Mesela bende maddi durumum olduğu zaman ilk kuşumu almıştım resmen hayatımın anla mıydı? Bir anda hemen hemen hocamın maddi durumu nasıl şu an öyleyse benim de öyleydi 20TL vitamin dahi alamıyordum. Hayvanın vakti dolmuşsa oraya kadardır. Öleceği de yoksa mutlaka bir kapı açılır, açılacağını umut ediyorum...

Hocam çok sağ ol. teşekkür ederim

Mesela bende maddi durumum olduğu zaman ilk kuşumu almıştım resmen hayatımın anlamıydı. Bir anda hemen hemen hocamın maddi durumu nasıl şuan öyleyse benimde öyleydi 20TL vitamin dahi alamıyordum. Hayvanın vakti dolmuşsa oraya kadardır. Öleceği de yoksa mutlaka bir kapı açılır, açılacağını umut ediyorum...
Dua ile olmuyor bu işler. Bu hayvanların toplam 500 TL'yi geçen aşı masrafları olur, aşıya bu kadar para veren aptal değil ya? Neyse, umarım köpeğin ölmez, fakat durum kötü. Veterinere götüremem diyorsun, aşı yaptırmadım diyorsun, yazık olmuş hayvana.

Hocam çok sağ ol. teşekkür ederim
Ben teşekkür ederim hocam, çok ilgilenin köpeğinizle.
Dua ile olmuyor bu işler. Bu hayvanların toplam 500 TL'yi geçen aşı masrafları olur, aşıya bu kadar para veren aptal değil ya? Neyse, umarım köpeğin ölmez, fakat durum kötü. Veterinere götüremem diyorsun, aşı yaptırmadım diyorsun, yazık olmuş hayvana.
Dua ile olmuyor derseniz imanınız tehlikeye girer, hocamın duadan başka şeye sığınacak başka bir yolu olabilir ama dua zaten hayır kapısını açıyor.

Köpeği durumu iyi olan sahiplenebilecek ve aşılarını yapabilecek birini/birilerini bulmaya çalışabilirsiniz. Hayvanbakım evleri var, fakat onlar aşı yapıyor mu bilmiyorum, ama bu işlerde dua edip beklemenizi önermiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı