Kedim yemek yemiyor

@aa12 ot yedirin demişti ve işe yaradı. Kedi şu an gayet sağlıklı. Veterinere götürme ihtiyacı duymadım bu yüzden.

Çok sevindim hocam. Dediğim gibi, bildiğiniz üzere kediler yalanırlar o zaman tüy kaçar midesine. Bu tüy topak olup midelerini bozabilir, her hafta bir tutam ot yeterlidir. Fazlası kabız yapabilir.

Benim kedim de yemeğini beğenmiyor. Evde tavuk pişse hemen geliyor koşa koşa. Kuru mamayı görünce küsüyor. Ne yapacağım ben bununla bilmiyorum.

Benim kedim de yemeğini beğenmiyor. Evde tavuk pişse hemen geliyor koşa koşa. Kuru mamayı görünce küsüyor. Ne yapacağım ben bununla bilmiyorum.
Sizinki yine iyi hocam, Bizimki tavuk,balık,et,ciğer yemez. Kuru mama yer. Ama bant görse hemen yer, meraklım benim. Kağıt parçası yer, Bant yer,poşet yer.

Yaş mama varsa, kuru mama ile karıştırıp verebilirsiniz.
Sağlıklı değil.

Yaş mama varsa, kuru mama ile karıştırıp verebilirsiniz.
Kedinin sağlığını olumsuz etkiler.
Sizinki yine iyi hocam, Bizimki tavuk,balık,et,ciğer yemez. Kuru mama yer. Ama bant görse hemen yer, meraklım benim. Kağıt parçası yer, Bant yer,poşet yer.

Sağlıklı değil.
Hocam benim kedim çok kibar yine. Miyavlaması falan çok nazik. Hayır dediğimde bir şeye gidiyor yatıyor yatağına. Bir de geceleri sürekli miyavlıyor ama öyle böyle değil. Acıklı bir miyavlama böyle. Oturup dertleşesim var kendisiyle. Sürekli balkona çıkmak istiyor. Geçen internetten yatak aldım kendisine de çıkmıyor balkona uyumaktan artık. Yaşlı dayılar gibi sardı balkona ya. Balkon'da temperli cam var atlama gibi bir durum olmaz ama soğuk. Kuzeye bakıyor balkon. Onun yüzünden hasta olup çıkacağım artık soğuktan :)

Geri
Yukarı