3 aylık PC Game Pass için 125 TL değer mi?

slmbnbrk

Decapat
Daha fazla  
Doların artmasından dolayı PC Game Pass fiyatının fazla artmasından korktuğum için fiyatı değişmeden 3 aylık PC Game Pass almak istiyorum. https://www.trendyol.com/microsoft/...pc-p-83228647?boutiqueId=61&merchantId=448525 bunu buldum fakat PC Game Pass şu anda 30 TL ve 3 aylığı 125 TL'den satılıyor. Sizce 3 ay içerisinde PC Game Pass'in fiyatı değişir mi yoksa bir süre daha beklemeli veya başka bir siteden başka bir kod mu almalıyım? Daha önce hesabımda PC Game Pass kullandığım için alacağım kodun deneme kodu olmaması lazım.

3 ay içinde değişeceğini hiç zannetmiyorum. Ayrıca 3 ay zaten yaklaşık 90 TL ediyor. 35 TL fazla vermeye gerek yok.
DurmaPlay'de şöyle bir kampanya var eğer isterseniz. Site güvenilir. Arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak aldım bir tane.

6 aylık 120TL olanı al MS Store'dan, sonra bir aylık ta Ultimate alırsan 7 aylığı 160'a gelir. Veya 12 aylık alabilirsin 240'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şekilde 3 ay almak 90 lira ediyor zaten. Koda 125 lira vermek ne kadar mantıklı, tartışılır.

3 ay boyunca 30 TL'ye alabileceğimin garantisi olmadığından almak istemiştim ama daha ucuza da buldum sanırım teşekkürler.

6 aylık 120TL olanı al ms Store'dan, sonra bir aylık ta Ultimate alırsan 7 aylığı 160'a gelir. Veya 12 aylık alabilirsin 240'a.

6 aylık Xbox Live Gold'dan bahsediyorsun sanırım. O fiyata nerede bulabilirim link vs. varsa atabilir misin?

3 ay içinde değişeceğini hiç zannetmiyorum. Ayrıca 3 ay zaten yaklaşık 90 TL ediyor. 35 TL fazla vermeye gerek yok.
DurmaPlay'de şöyle bir kampanya var eğer isterseniz. Site güvenilir. Arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak aldım bir tane.

Bu siteden alınan kodlar önceden Game Pass alınan hesaplarda işe yarıyor mu?

Win10 veya Win11 yüklü PCden Microsoft Storeye gir, Live Gold arat sonra ona girince sol alttaki küçük hediye ikonuna tıkla, ordan 6 aylık 120tl seçeneği çıkacaktır. Onu seç kendine veya başka bir maile hediye et 120-240tl lik keyleri, gelen keyleri GamePass uygulamasında REDEEM et sonra 1 aylıkta Ultimate al 13 aylık ultimate hesabın olacaktır, güle güle kullan...

Windows 10 veya Windows 11 yüklü PC'den Microsoft Store'ye gir, Live Gold arat sonra ona girince sol alttaki küçük hediye ikonuna tıkla, oradan 6 aylık 120TL seçeneği çıkacaktır. Onu seç kendine veya başka bir maile hediye et 120-240TL'lik keyleri, gelen keyleri Game Pass uygulamasında redeem et sonra 1 aylıkta Ultimate al 13 aylık Ultimate hesabın olacaktır, güle güle kullan...

Bilmediğim için soruyorum o olay hala işe yarıyor mu ve alacağım abonelik Xbox Game Pass Ultimate olacağı için PC'de de kullanabileceğim değil mi?

Valla Xbox live goldda var hala 6 aylık hediye ikonu sol altta. Ultimate olayını da bikaç gün önce kendim yaptım, değişmemiştir heralde.

Vallahi Xbox Live Gold'da var hala 6 aylık hediye ikonu sol altta. Ultimate olayını da birkaç gün önce kendim yaptım, değişmemiştir herhalde.

Kodu aldım fakat gönderdiğim e postaya da kendi e postama da herhangi bir mail gelmedi. Kodun gelmesi ne kadar sürer?

Vallahi Xbox Live Gold'da var hala 6 aylık hediye ikonu sol altta. Ultimate olayını da birkaç gün önce kendim yaptım, değişmemiştir herhalde.

Kodu bulabildim. Microsoft'un sitesinden reedem edip sonrasında aboneliklerden Ultimate'e dönüştür diyeceğim değil mi?

Evet, kodu veya kodları redeem et Xbox uygulamandan, daha sonra çıkan yerden 1 aylık ultimate al ve tamamdır.
Bence almışken 2 tane 6 aylık al hiç değilse 44tlye değsin ultimateye vereceğin. En son olarak aylık para kesme olayını kapat MS hesaptan.

Yeni konular

Geri
Yukarı