Satıldı 3 aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ödemeyi Steam Gift ya da kod+gift şeklinde kabul ediyor musunuz ?

Hocam xbox game pass Ultimate for pc diye bir şey yok. Ultimate zaten PC ve xBox'u kapsıyor. Muhtemeln sizinki sadece PC için olanı. Yani eğer live gold veya ea play'e erişebiliyorsanız Ultimate üyeliğiniz vardır. Üyeliğinin ismini bilmiyorsunuz diğer üyelikle farklarını bilmeden neden satın aldınız hahhaha.

@Bloody Hell
Biliyorum hocam PC diye bir şey olmadığını, hepsini kapsadığını.
Burada ki kullanıcıların çoğu PC kullandığından dolayı PC'de de oynanabildiğini görsünler diye ismini öyle koydum.

Evet Live Gold veya EA Play'e erişebiliyor, ultimate üyelik kısaca.
Üyeliğinin ismini bilmiyorsunuz diğer üyelikle farklarını bilmeden neden satın aldınız hahhaha.
Üstte açıklamamı yaptım. İyi akşamlar.

@Bloody Hell
Biliyorum hocam PC diye bir şey olmadığını, hepsini kapsadığını.
Burada ki kullanıcıların çoğu PC kullandığından dolayı PC'de de oynanabildiğini görsünler diye ismini öyle koydum.

Evet Live Gold veya EA Play'e erişebiliyor, ultimate üyelik kısaca.

Üstte açıklamamı yaptım. İyi akşamlar.
Teşekkür ederim. Bunu ilk yazdığınız mesajda belirtseydiniz böyle demek zorunda kalmazdım kusura bakmayın. XBOX Ultimate 'nin Gamepass' ten farkı Live Gold sayesinde online'ye erişebilmeniz ve EA Play'den yararlanabilmeniz. İyi geceler.

Teşekkür ederim. Bunu ilk yazdığınız mesajda belirtseydiniz böyle demek zorunda kalmazdım kusura bakmayın. XBOX Ultimate 'nin Gamepass' ten farkı Live Gold sayesinde online'ye erişebilmeniz ve EA Play'den yararlanabilmeniz. İyi geceler.
Önemli değil, iyi geceler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı