3 Çakar Polis LED Devresi Yapımı

KS
H

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
Yazıyı yazdığımda programı pek fazla bilmiyordum. Şu ana kadar az çok öğrendim :D Bu aralar anfi devresi yapmaya çalışıyoruz Yamyam abimle :D Boş zaman bulsam bunu çizmeye çalışacağım. Hatta çizince buraya da atarım.
Senin devreye noldu :) hakkaten uğraşıyordunuz sonuç ne ?

Yunus

Hectopat
Senin devreye noldu :) hakkaten uğraşıyordunuz sonuç ne ?

Şu ana kadar bir şey yapamadım. Çünkü bu işlere yoğunlaşamadım. Okul,staj derken kaldı. 100Watt olan mono olduğu için onu beklemeye aldık :D Şimdi TA7227 Stereo anfi yapacağız. 5.5W güçünde.

KS
H

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
Şu ana kadar bir şey yapamadım. Çünkü bu işlere yoğunlaşamadım. Okul,staj derken kaldı. 100Watt olan mono olduğu için onu beklemeye aldık :D Şimdi TA7227 Stereo anfi yapacağız. 5.5W güçünde.
Hadi bakalım hayırlısı inşallah yaparsınız :) :)

ali11

Hectopat
Yer
Kırıkkale-Ankara
İstersen bu devreyi hem isisde hemde ares çizebilirim. Anlamak ve öğrenmek istiyorsan senin için isisi ve aresi anlatan bi videoda çekemeye çalışırım.Öğrenmek Öğretmek Güzeldir.

KS
H

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
İstersen bu devreyi hem isisde hemde ares çizebilirim. Anlamak ve öğrenmek istiyorsan senin için isisi ve aresi anlatan bi videoda çekemeye çalışırım.Öğrenmek Öğretmek Güzeldir.

Hangisini ?

KS
H

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
3Çakar polis led devresini çok istiyorum dediğiniz gibi yaparsanız çok iyi olur :)

KS
H

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
Malesef yardım eden yok :) Bende bekliyorum öyle :)

Yeni konular

Yukarı