3 dersten kalınırsa sınıfta kalınır mı?

BAŞARISIZ

Femtopat
Daha fazla  
3 dersten kalınca sınıfta kalmıyor muyuz? Benim 3,4 zayıf falan olacak galiba yıl sonunda ama yıl sonu ortalama 50 üstü olur. 2 döneminde edebiyattan kalmıyorum ayrıca sınıfta kalır mıyım?

Ortaokulsan hayır ama liseysen ve dönem sonu ortalama 50'den düşükse sıkıntı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl sonu ortalaman 50 üzeri ise bir de edebiyat dersinden kalmıyorsan korkmana gerek yok kalmazsın fakat belirli aylarda sorumluluk sınavı yaparlar kaldığın sınavlara tekrar girersin girdiğin sınav 50 üzeri olursa o dersten sorumluluğun kalkar, benim bildiğim bu yanlış bilgiyse uyarırsınız. ^^

Yıl sonu ortalaman 50 üzeri ise bir de edebiyat dersinden kalmıyorsan korkmana gerek yok kalmazsın fakat belirli aylarda sorumluluk sınavı yaparlar kaldığın sınavlara tekrar girersin girdiğin sınav 50 üzeri olursa o dersten sorumluluğun kalkar, benim bildiğim bu yanlış bilgiyse uyarırsınız. ^^
Doğrudur. Ben de olmuştum zamanında sınavlardan.

Dediğin doğru diye biliyorum hocam fakat ortalaması 50nin altına düşebilir 2.sinavlardan düşük alırsa :/
Kardeşim neden yanlış bilgilendirme yapıyorsun? @BAŞARISIZ, edebiyattan geçip yıl sonu ortalaman 50 üzeri olursa sınıfı geçersin.

Öyle biliyordum yeni öğrendim, kusura bakmayın.
Kardeşim neden yanlış bilgilendirme yapıyorsun? @BAŞARISIZ, edebiyattan geçip yıl sonu ortalaman 50 üzeri olursa sınıfı geçersin.

Öyle biliyordum yeni öğrendim, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı