3 GB RAM'li sisteme OS önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu adamakıllı okumamıssın veya hemen atlayıp 7 diyorsun. Bende 7'nin günümüz şartlarında kullanılmayacağını söyledim. Kendinizin gülücük atması ironik.

Hala boş konuşmaya devam ediyorsunuz uzatmayın artık. Ben 7 veya 8.1 dedim diye olanlar oldu. İlla 7 kullan demedim seçenek sundum. Şu anda 7'nin program destekleri bitene kadar kullanılabilmekte ama mesela XP kullanılamaz hiçbir şey çalışmıyor çünkü neredeyse ama 7'de çalışıyor şu anda. Daha fazla uzatmayın artık.

Hala boş konuşmaya devam ediyorsunuz uzatmayın artık. Ben 7 veya 8.1 dedim diye olanlar oldu. İlla 7 kullan demedim seçenek sundum. Şu anda 7'nin program destekleri bitene kadar kullanılabilmekte ama mesela XP kullanılamaz hiçbir şey çalışmıyor çünkü neredeyse ama 7'de çalışıyor şu anda. Daha fazla uzatmayın artık.
Uzatacağım. Bende Daha iyi alternatifler var, sadece onları söylediyseniz dedim. Ama siz Kötü alternatifi yani Windows 7'yi "kullananılabilir" olarak nitelediğiniz için tartışma çıktı. İşletim sistemine yazılım diyenden ne beklersin.

İki tarayıcının da eski sürümü yükleniyor XP'ye zaten fark etmez.

Aman hocam 7 dediniz diye sizle de tartışmaya giren olur şimdi. :D
Önceki mesajları okuması müstahak. Gerçi buradaki üyelerin okuma ile anlayabildiğinden şüpheliyim.
Çünkü XP'ye desteği olan tarayıcılar içinde en iyisi.
Mesajınızda XP'yi belirtmemissiniz, o yüzden sordum.

İşletim sistemine yazılım diyenden ne beklersin.

Boş konuşmanın mantığı yok gayet fazla bilgi ve tecrübem mevcut. Yanlış demiş olabilirim bugün yorgunum bayağı.

Uzatacağım. Bende Daha iyi alternatifler var, sadece onları söylediyseniz dedim. Ama siz Kötü alternatifi yani Windows 7'yi "kullananılabilir" olarak nitelediğiniz için tartışma çıktı. İşletim sistemine yazılım diyenden ne beklersin.

Uzatacaksanız konu kilitlenecek. Anlatamıyorum herhalde Windows 7 veya 8.1 dedim anlamıyor musunuz? 7 hala kullanılabiliyor program desteği var. Tamam önermiyoruz güncelleme yok falan ama adam zorundaysa kullanacak gidip 11 kuracak hali yok ya o sisteme? Daha iyi alternatifleri belirtebilirsin ama bana kalkıp da Windows 7 dedim diye tartışma çıkaramazsın. Örnek veriyorum gir konuya "Pardus iyi olur" de çık?
Gerçi buradaki üyelerin okuma ile anlayabildiğinden şüpheliyim.

Önünüze geleni siz çok iyiymişiniz gibi aşağılamaya hakkınız yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı