3 günlük Samsung A54 şarjı cok hızlı bitiyor

Ben akşam eve geldiğimde %100'e kadar şarj ediyorum. Ertesi sabah evden çıkana kadar yaklaşık 30-35 dk. video izliyorum yada instagrama giriyorum. %92 civarı şarj ile evden çıkıyorum genelde. Gün içinde navigasyon, outlook ve telefon konuşmasını sıklıkla kullanıyorum. Arada kısa kısa twitter ve instagramada giriyorum. Buna rağmen akşam eve geldiğimde %30 ile %40 aralığında bir şarjı kalıyor genellikle. Navigasyon ve spotify o gün biraz fazla kullanıldıysa belki %30'un altına inebiliyor. Navigasyondan ötürü ekranın açık kalma süresi fazla oluyor. Bazı günler aralıklarla 3 saate kadar sadece navigasyon çalışıyor.

Ben akşam eve geldiğimde %100'e kadar şarj ediyorum. Ertesi sabah evden çıkana kadar yaklaşık 30-35 dakika video izliyorum ya da Instagram'a giriyorum. %92 civarı şarj ile evden çıkıyorum genelde. Gün içinde navigasyon, Outlook ve telefon konuşmasını sıklıkla kullanıyorum. Arada kısa kısa Twitter ve instagramada giriyorum. Buna rağmen akşam eve geldiğimde %30 ile %40 aralığında bir şarjı kalıyor genellikle. Navigasyon ve Spotify o gün biraz fazla kullanıldıysa belki %30'un altına inebiliyor. Navigasyondan ötürü ekranın açık kalma süresi fazla oluyor. Bazı günler aralıklarla 3 saate kadar sadece navigasyon çalışıyor.

Vallahi işte ben senin o dediklerinin hicbirini yapmiyorum ona ragmen 4 saate bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abim 6 aydır kullanıyordu, ona M34 aldım, ondakini, yani A54'ü ben aldım, ve sizin dediğiniz gibi 3 saatlik ekran süresi anca alıyorum, acaba ne zaman kalibre olacak. Zaten 6 ay geçmiş. Delireceğim.

Vallahi ben aldiktan sonra 5 gün sonra düzeldi şarji 1 gün yetiyor film dizi falan izliyorum 2 saat falan bence siz garantiye gönderin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı