3 günlük yasta okullar tatil mi?

Ben burada yasla ilgili bir yorumda bulunmadım. Ne ülkeyi ben yönetiyorum ne yası ben ilan ettim. Savaşa gidip ölelim de demedim. Konu açana kadar direkt googledan aradığı cevaba ulaşabilirdi. Ama siz söylemediğim, alakasız şeyler hakkında yorum yapmışım gibi cevap vermişsiniz. Dikkatli okuyalım lütfen.
Google haberleri gerçekten ar*p saçı gibi oraya gir buraya gir size sormuş size güvendiği için yani cevabınızı verin geçin bunu yapmayı bırakın. Örnek veriyorum dağ bisikleti önerisi diye konu açıyorum dağ bisikleti alma tarzından yorum yapıyorlar buda aynısı vazgeçin şu huyunuzdan.

Google haberleri gerçekten ar*p saçı gibi oraya gir buraya gir size sormuş size güvendiği için yani cevabınızı verin geçin bunu yapmayı bırakın. Örnek veriyorum dağ bisikleti önerisi diye konu açıyorum dağ bisikleti alma tarzından yorum yapıyorlar buda aynısı vazgeçin şu huyunuzdan.
En başta şunu söyleyeyim. Size güveniyor demişsin ya hani. Biz nereden alıyoruz bilgiyi? Yoksa technopatta herkes milli eğitim bakanının akrabası mı ki direkt doğru bilgiyi veriyor? Cevap yazan arkadaşlarda googledan, mebden falan kaynaklara bakıp yazdılar. Saçma konuşmuşsun. Çok zor değil bunu düşünmek ne dersin? Arap saçı yazarken bile sansürlemen de ayrı komik. Nazi kafandan çıkıp düşünmeye başlarsan belki dediklerimi anlarsın.

Atatürk'ün vatanı emanet ettiği gençler:
Senin bu vatana ne faydan olmuşta bunu yazıyosun? ailene yük olmaktan başka ne yaptın?ülkene askerlere ne faydan dokunduda bunları yazıyorsun?

Atatürk'ün vatanı emanet ettiği gençler:
O sırada insanları okuldan soğutan rezalet bir eğitim sistemi vardır. Bi' bitmediniz... Atomu parçaladığını kanıtlamadığın sürece bu mesajına o ifadeyi kaldırmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı