3 haftada edebiyat 18-19 net için mümkün mü?

Kaxp

Yoctopat
Selam ben sayısalcıyım eşit ağırlık puanım hesaplansın diye edebiyat çalışacağım 3 haftada edebiyattan 18 net yapılabilir mi günde 8 saat ayırmayı düşünüyorum edebiyatı şu an şiir bilgisi bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam ben sayısalcıyım eşit ağırlık puanım hesaplansın diye edebiyat çalışacağım 3 haftada edebiyattan 18 net yapılabilir mi günde 8 saat ayırmayı düşünüyorum edebiyatı şu an şiir bilgisi bitti.
18 net zor yaparsınız. Eşit ağırlık hazırlananlar zaten o kadar yapıyor.

18 net zor yaparsınız. Eşit ağırlık hazırlananlar zaten o kadar yapıyor.

İyide hocam edebiyat tamamen ezber cumhuriyet dönemi hariç diğerleri hep 1 günlük konu?
Sayısaldan mı gireceksin?

Karışık aslında eşit ağırlıktan da girebilirim 3 haftada 18 net yapabileceksem günde gerekirse 11-12 saat ayırabilirim çünkü tarih + coğrafya Full geliyor genel kültürle yapyıorum ama edebiyat sıfır

Son düzenleme:
İyide hocam edebiyat tamamen ezber cumhuriyet dönemi hariç diğerleri hep 1 günlük konu?

Karışık aslında eşit ağırlıktan da girebilirim 3 haftada 18 net yapabileceksem günde gerekirse 11-12 saat ayırabilirim çünkü tarih + coğrafya Full geliyor genel kültürle yapyıorum ama edebiyat sıfır
Tabiki şansınızı deneyin hocam ne kaybeceksiniz ? Sayısal konularım tam diyorsanız oturup çalışın.

Sayısaldan gircekseniz edebiyata gerek yok. Ama eşit ağırlıktan gircekseniz 17 18 net yapılır. Çünkü altyapın var belli ki.

Sayısaldan gircekseniz edebiyata gerek yok. Ama eşit ağırlıktan gircekseniz 17 18 net yapılır. Çünkü altyapın var belli ki.

Hocam alt yapım sadece tarih coğrafyada var edebiyatta yok ama hemen kavradım mesela şiir bilgisi 6 saatte bitti böyle giderse 18 net yapılır mı 3 haftada günde 9-10 saat falan ayırırım

Yeni konular

Geri
Yukarı