3 in 1 veya 4 in 1 ARGB Çoklayıcı Önerisi

Rin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Adreslenebilir özellikli 5 adet 120MM Cooler Master fan ve radyatör pompası mevcut yani 6 adet, ve aldığım Cooler Master H500M kasada da 2 adet 200MM adreslenebilir özellikli fan var. Son olarak da 2 adet 60CM uzunluğunda adreslenebilir özellikli ASUS LED şerit satın aldım kasa ve LED şeritler bu hafta içinde muhtemelen elime geçmiş olacak. Şimdi bana 3 in 1 veya 4 in 1 adreslenebilir özellikli çoklayıcı lazım. Cooler Master'ın normal RGB çoklayıcısı bir çok yerde var ama ARGB olanını bir türlü bulamadım. Bu bahsettiğim çoklayıcıyı temin etmem mümkün mü @Cooler Master Türkiye?

Siz değerli Sosyal dostlarım desteklerinizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu ürünü kullanıyorum. RGB fan, RGB led şerit bağlı. Anakart kontrolcüsüne bağladım. (Asus Aura Sync) RGB anakart, RAM, fan ve led şerit senkron şeklinde sorunsuz çalışıyor.
Buradan satın aldım. Stokta kalmamış başka sitelerde var mı bilmiyorum.

Ben bu ürünü kullanıyorum. RGB fan, RGB led şerit bağlı. Anakart kontrolcüsüne bağladım. (Asus Aura Sync) RGB anakart, RAM, fan ve led şerit senkron şeklinde sorunsuz çalışıyor.
Merhaba hocam, bu ürünü biliyorum bu 4 pinli RGB. Bana ARGB lazım. :)
@Cooler Master Türkiye Bir öneriniz olacak mı ?

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende bu ürünü gördüm hem bekleme süresi hemde fiyatının yüksek oluşundan dolayı almadım ve sahibinden üzerinden buldum 4 adet çoğaltıcı olan ve çok daha uygundu, tanesi 40 TL.

Merhaba bana msj atabilirmisiniz sizinle bir konuda görüşmek istiyorum iyi forumlar

Konuyu tekrar hortlatıyorum ama bu ürünün bir RGB portuna çoklayıcı takmak mümkün mü? Diyelim ki bağlanması gereken 7 adet RGB kablosu var. Bunlardan 3 tanesini Cooler Master'ın 1 to 3 splitter kablosu ile tek porta bağlayabiliyor muyuz?

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende bu ürünü gördüm hem bekleme süresi hem de fiyatının yüksek oluşundan dolayı almadım ve sahibinden üzerinden buldum 4 adet çoğaltıcı olan ve çok daha uygundu, tanesi 40 TL.

Hocam selam 1 sorum olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı