3 kere ameliyat olmuş biri PÖH olabilir mi?

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Üç kere karın bölgesinden ameliyat geçirdim eskiden. Şimdi sağlığım tamamen yerinde fitness'a bile rahat gidiyorum. Açıkçası hareketimi kısıtlayan bir durum yok. Ama yine de tedirginim. Sizce PÖH'e alınır mıyım?

Yaşınız kaç ona göre kesin bir bilgi almanız için tavsiye vere bilirim.
15 hocam.
Araştırdım da kesin bir bilgi alamadım.

Hocam o link atan arkadaş zaten refleks olarak attı merak etmeyin, Technopatı google falan sandığımızı sanan kişilerden her neyse.

Ameliyatlı olduğun yerlerin resmini atar mısın ?
IMG_20230524_184144.jpg

Şu şekil çizdim olduğum yerleri. Teşekkürler bu arada ilginiz için.

Ben PÖH müyüm?
Lego musunuz ?
1685137406796.png

Eki Görüntüle 1791612

Şu şekil çizdim olduğum yerleri. Teşekkürler bu arada ilginiz için.
Üzülerek söylüyorum olamazsın (bence).

Eğitimde yaşatılacak olan şeyler fitness benzemeyecektir, Ek olarak bende asker olmak için araştırmıştım ameliyat izi ya da yara izi var ise alım yapılmıyor diye biliyorum. (Alınıyor fakat izin küçük olması şartıyla karın bölgesinde ufak bir ameliyat izi olacağını zannetmiyorum geçmiş olsun.)

İnternette ben bulamadım ameliyat izinden dolayı alınmaz diye bir şey göremedim fakat, muayene'de belli olacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca neden ameliyat olmuştunuz ?

Son düzenleme:
Lego musunuz ?
Eki Görüntüle 1794930

Üzülerek söylüyorum olamazsın (bence).

Eğitimde yaşatılacak olan şeyler fitness benzemeyecektir, Ek olarak bende asker olmak için araştırmıştım ameliyat izi ya da yara izi var ise alım yapılmıyor diye biliyorum. (Alınıyor fakat izin küçük olması şartıyla karın bölgesinde ufak bir ameliyat izi olacağını zannetmiyorum geçmiş olsun.)

İnternette ben bulamadım ameliyat izinden dolayı alınmaz diye bir şey göremedim fakat, muayene'de belli olacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca neden ameliyat olmuştunuz ?
Teşekkürler hocam. Ama pes etmek istemiyorum. Sağlığım yerinde çok şükür. Ameliyat izi sıkıntıysa estetik ile yapabilirim. Şansımı deneyeceğim yine de.

Ameliyat olma sebebim ise birden çıkan bir rahatsızlıktı. Özür dileyerek şuan çok o konuları anlatmak istemiyorum. Zor zamanlardı aklıma gelince kötü oluyorum.

Teşekkürler hocam. Ama pes etmek istemiyorum. Sağlığım yerinde çok şükür. Ameliyat izi sıkıntıysa estetik ile yapabilirim. Şansımı deneyeceğim yine de.

Ameliyat olma sebebim ise birden çıkan bir rahatsızlıktı. Özür dileyerek şuan çok o konuları anlatmak istemiyorum. Zor zamanlardı aklıma gelince kötü oluyorum.
Rica ederim.
Tekrar geçmiş olsun, Büyük ihtimal olamazsınız benimde doğuştan gelen bir rahatsızlık yüzünden deniz komando olamama ihtimalim var bunu geçtim zorunlu askerlikten bile muaf bile bıraka bilirler.

En doğru bilgiyi eğer çevrende varsa askeriye oradaki komutana sora bilirsin, Tabii içeri sokarlar mı bilmiyorum sokmazlar diye düşünüyorum, Ya da POMEM/PMYO eğitimi veren yerler var oradaki antrönür/eğitmen gibi biri var ona sora bilirsin.

Hayatında o plan olsun fakat yanında başka bir planda olsun.

Geri
Yukarı