4 kere ameliyat olan biri askere alınır mı?

34Roxe

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben 2022 Mart ayında 4 kere ağır ameliyat geçirdim safra kesemden ve pankreasımdan ameliyat oldum. 1 sene sonra da askerlik muayenem olacak 19 yaşımda. Beni askere alırlar mı sizce?

Kardeşim bilen vardır diye bu konuyu açtım yardım için eğer konuyu görmek istemiyorsan takip etmezsin olur biter.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Askere zaten sağlık raporuna göre alıyorlar eğer ki bir sorununuz yoksa sağlık raporu iyi çıkarsa alacaklarını düşünüyorum.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Askere zaten sağlık raporuna göre alıyorlar eğer ki bir sorununuz yoksa sağlık raporu iyi çıkarsa alacaklarını düşünüyorum.
Allah razı olsun hocam öncelikle size şöyle anlatayım ben koşamıyorum nefes sorunum var nefessiz kalıyorum pankreasımın kuyruk tarafını aldılar çünkü organlarım çok yoruldu üst üste ameliyat oldum kusura bakmayın hocam bu soruyu sormam gerekiyodu bende bişey bilmediğim için konu açtım burda bazı arkadaşlarımız insan gibi cevaplamadı rahatsız ettiysem kusura bakmayın hocam tekrardan

Allah razı olsun hocam öncelikle size şöyle anlatayım ben koşamıyorum nefes sorunum var nefessiz kalıyorum pankreasımın kuyruk tarafını aldılar çünkü organlarım çok yoruldu üst üste ameliyat oldum kusura bakmayın hocam bu soruyu sormam gerekiyordu bende bir şey bilmediğim için konu açtım burada bazı arkadaşlarımız insan gibi cevaplamadı rahatsız ettiysem kusura bakmayın hocam tekrardan.

Ne rahatsızı hocam zaten burada amacımız insanlara yardım etmek. Ameliyat ile bu sorunlarınız geçti mi?

Yok hocam nefes sorunum var böyle kendimi yorunca koşunca karnım ağrıyor nefessiz kalıyorum o yüzden sormak istedim.

Hocam korkarım ki reddedebilirler çünkü asker olmak için koşmanın iyi olması gerekiyor geçmiş olsun tekrardan hocam. Ama umutları hemen kesmeyin bence. Bir baktınız iyi çıktı raporunuz.

Geri
Yukarı