3 kişi PSN kardeşliği yapmak

Hex Smurf

Hectopat
Selamlar, bir arkadaşımla PSN kardeşliği yapıyorum. Halihazırda fakat üç kişi ile yapmak istiyoruz. Üçümüzün de birbirimizin oyunlarını kullanacağı bir sistem mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSN kardeşliği 2 kişiden oluşur. 3 kişi yapılamaz.
Hocam peki iki kişinin yapması legal midir? Yani şunu soruyorum, iki tane yakın arkadaştan biri FIFA 19'u aldı, diğeri de bununla kardeş oldu, ücretinin yarısını ona ödedi indirdi. Bu legal midir? Bunlar akraba vs değil. Kurallarda aynı kişinin iki hesabı olmasından falan bahsediliyor. Hatta ban yenildiğini söyleyenler falan da var. Buna acıklık getırırsenız sevınırım.

Hocam peki iki kişinin yapması legal midir? Yani şunu soruyorum, iki tane yakın arkadaştan biri FIFA 19'u aldı, diğeri de bununla kardeş oldu, ücretinin yarısını ona ödedi indirdi. Bu legal midir? Bunlar akraba vs değil. Kurallarda aynı kişinin iki hesabı olmasından falan bahsediliyor. Hatta ban yenildiğini söyleyenler falan da var. Buna acıklık getırırsenız sevınırım.
Sony direkt legaldir demiyor fakat ban olayı sürekli konuşuluyor. Ha, gördün mü dersen daha görmedim. 2 kişi arasında kaldığında bir sorun yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı