Çözüldü 3 kişinin söylediği Afrika'da geçen ve fil kostümleri olan İngilizce şarkının adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bundan bayağı önce dinlediğim bir şarki vardı şu anda ismini unuttum ve bulamıyorum yardım eder misiniz?
Hatıadıklarım:
Dil İngilizce.
Klip Africa'da geçiyordu. Sanırsam söyleyen grup 3 kişiydi. Fil kostümleri hatırlıyorum. Bu kadar yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Çözüm
Muhtemelen bu şarkıyı arıyorsunuz hocam:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Yalnız adamların 2011 yılında çıkardığı şarkıya bakar mısın? Bizimkiler jilet atıyordu o zamanlar.

Hocam nokta atışı çok teşekkürler.

Yalnız adamların 2011 yılında çıkardığı şarkıya bakar mısın? Bizimkiler jilet atıyordu o zamanlar.

Arsız bela asi styla. :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı