3 Mayıs Türkçüler günü kutlu olsun!

O zamanlar Atsız'ın yolundan gidenler olsaydı eminim bugünkü sorunlarımız olmaz idi. Yok bir yerde kürt isyanı yok bir yerden arap isyanı bunlar hep o düşünceyi benimsemediğimiz için başımıza geldi.

Bu başımıza gelenlerin, O Atsızcımıdır nedir onların izinden giden komutanlar olmadığını nereden biliyorsun. Onların çok sert tutumu, köy basmaları olup ta bunların hak hukuk diye yola çıkmadığını nereden biliyorsun.

Emin ol Türk'ten yüksek bir ırk olmasaydı, bu gevur dediklerin Türk halkını tutsak etmenin ucuna gelemezlerdi. Demek ki senden de yüksek bir ırk bilimi bulmuş.

O düsünceyi takip edenler 6-7 Eylül olaylarinin bas mimarlaridir. Türkiye tarihinin 1955'deki utanc tablosudur.

Pesin Not: Türküm...

Ben, Türkiye vatandaşıyım, artık eskisi gibi bir soy kalmadığına inanırım, padişahlar bile soyun babadan geldiğine inanarak, bilimden habersizce yahudi hanımları olmuştur. Zaten Rumlar'da Osmanlı'da yaşıyorlardı. Yani demem o ki dünya birbirine karıştı herkes her yerde, ben sadece Türkiye vatandaşıyım. Bu Vatan için elinden geleni yapmalıyım diye bakarım.

Ben T.C vatandasi olmamama ragmen elimden geleni yapiyorum.
Zaten herkes elinden gelenin %10'unu yapsa degil Türkiye Dünya cennet olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haydi halaya, cifte telliye, horona :)

Bu başımıza gelenlerin, O Atsızcımıdır nedir onların izinden giden komutanlar olmadığını nereden biliyorsun. Onların çok sert tutumu, köy basmaları olup ta bunların hak hukuk diye yola çıkmadığını nereden biliyorsun.

Emin ol Türk'ten yüksek bir ırk olmasaydı, bu gevur dediklerin Türk halkını tutsak etmenin ucuna gelemezlerdi. Demek ki senden de yüksek bir ırk bilimi bulmuş.
Herkes atıp tutar bize işkence ediliyor diye fakat bilmezler ki en büyük işkenceyi "Türkcüler" ve "Ülkücüler" gördü. 40 - 50'li yıllarda en büyük zulmü görenler kim?

Milliyeti, ideolojisi yüzünden vatandaşlıktan çıkarılan, ülke dışına sürülen, haksız hapis yatan kişileri okursan kimin neler çektiğini görürsün. Milliyetçilik başkadır, ırkçılık başkadır. Hiçbir ırk bir diğerinden üstün değildir. Üstünlük belirtisi de sadece zeka, güç değildir. İnsanları kurtaracak şey de bir insanın yolunda kör ilerlemek değil kendi meşalesini yakıp ilerlemektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı