3. Nesil AMD Ryzen işlemcileri ne kadar olur?

Zafer-Demir

Decapat
Temmuz ayına doğru AMD Ryzen 3000 serisi satışa sunulacak. Yanlış bilmiyorsam. Bu süre zarfında iyi miktarda para toplayabilirim. Beklemeye değer mi? Sadece oyun PC'si için topluyorum yayıncı olmak hedefim fakat 4 ay var sizce değer mi? Fiyatı ne kadar olur 2000 lira küsür diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş seviyesi Ryzen 3 800-1200 arası olur. Orta seviye Ryzen 5 1200-1800 arası olur. Üst seviye Ryzen 7 ise 2200-2600 olur diye düşünüyorum ben.

Ekonomiden anlayan bir insan değilim ama genellikle insanların dedikleri “seçimden sonra çok artacak” veya “çok kötü olacak” buna benzeyen lafları var. Yani zaten fiyatlandırma veya ekonomide berbat olduğumuzu ve daha da batacak olduğumuzu görmek için ileri görüşlü olmaya gerek yok. İşlemciler çok iyi olacak ama fiyatları...

Şuan toplasan ne kadarlık bir sistem toplayacaksın ?
7000 7500 arası
Dolar yazın gene 6TL üstü olacak belli iki gün de 20 kuruş artı nerdeyse. Bunu da düşünmek lazım.
Ya zaten ona çok ayar oldum
Ekonomiden anlayan bir insan değilim ama genellikle insanların dedikleri “seçimden sonra çok artacak” veya “çok kötü olacak” buna benzeyen lafları var. Yani zaten fiyatlandırma veya ekonomide berbat olduğumuzu ve daha da batacak olduğumuzu görmek için ileri görüşlü olmaya gerek yok. İşlemciler çok iyi olacak ama fiyatları...
Aynen beklemeye deymicek gibi
Giriş seviyesi Ryzen 3 800-1200 arası olur. Orta seviye Ryzen 5 1200-1800 arası olur. Üst seviye Ryzen 7 ise 2200-2600 olur diye düşünüyorum ben.
Eminmisin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı