3. nesil i7, RTX 2060'a darboğaz yapar mı?

Turhan007

Hectopat
RTX 2060 ekran ekran kartı düşünüyorum. İşlemcim Intel Core i7 3. nesil. Arkadaşım bu işlemci bu ekran kartını kaldırmaz diyor. Sizce kaldırır mı veya başka hangi ekran kartı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam gördüğünüz gibi rahatsız edecek düzeyde değil ama daha düşük modele geçmek daha sağlıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam gördüğünüz gibi rahatsız edecek düzeyde değil ama daha düşük modele geçmek daha sağlıklı olur.
Bak şimdi, bu arkadaş RTX 2060 alacağına 1060 ve ya 1070 alır kalan parayla işlemci yükseltir ki bence daha iyi olur.

Ben RTX 2060'ı 4.nesil i7-4790 ile kullanıyorum. Evet yapıyor ama öyle oynatmayacak seviyede değil. 3.nesilde de yapar büyük ihtimalle.

Ben sadece AC Origins oyununda sıkıntı yaşadım o da oyunun kopya koruması işlemciye çok yük bindiriyor. Oyun içinde şehirde dolanırken 30 fps'ye düşüyor fps. O yüzden keyifle oynayamadım oyunu.

ddr 3 , 11511 soketli anakartım var modelini bilmiyorum
Bu linkten CPU-Z aracını indirin:
Screenshot_1.png

Üst menüden Mainboard'u seçin. Buranın ekran görüntüsünü atın ya da Model kısmında yazanı söyleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı