3. nesil iPad hâlâ kullanılır mı?

cumalettinn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde iCloud kilitli bir iPad 3 var ve iCloud kilidinin açtırma ücreti 300 TL sizce yaptırıp hala kullanılır mı? Yoksa hiç bulaşmadan satıp 2. el daha üst bir cihaz mı alınır bu arada iPad 3 10 yıllık bir cihaz batarya durumunu bilmiyorum.

263659332_332880638262838_4293797976058068946_n.jpg

Arkadaşlar elimde iCloud kilitli bir iPad 3 var ve iCloud kilidinin açtırma ücreti 300 TL sizce yaptırıp hala kullanılır mı? Yoksa hiç bulaşmadan satıp 2. el daha üst bir cihaz mı alınır bu arada iPad 3 10 yıllık bir cihaz batarya durumunu bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1231782
Güzel günlük işlerde olabilir. Bataryasını kontrol et ve istersen format at.

Güzel günlük işlerde olabilir. Bataryasını kontrol et ve istersen format at.
cihazı açtığımda direkt karşıma ülke wifi vs geliyor sonra icloud girmemi istiyor yıllar önce 2. el alındığı için ilk sahibi gerekiyor o da olmadığı için kilidi açtırmak için 300 TL istiyorlar.
yani batarya durumunu nasıl öğrenebileceğimi bilmiyorum. 😥

cihazı açtığımda direkt karşıma ülke wifi vs geliyor sonra icloud girmemi istiyor yıllar önce 2. el alındığı için ilk sahibi gerekiyor o da olmadığı için kilidi açtırmak için 300 TL istiyorlar.
yani batarya durumunu nasıl öğrenebileceğimi bilmiyorum. 😥
Format at.
Kızma kızma tamam.

iOS 9.3.5 sürümü, iPad 3. nesilin almış olduğu son sürüm.
Çoğu uygulama asgari iOS 10’u hatta daha fazlasını istemeye başladı. Sanıyorum ki film, dizi izleyebilir; kitap okuma gibi etkinlikleri yapabilirsiniz. Seçim size kalmış.

Eki Görüntüle 1231782

Çalışır durumdaysa bir sıkıntısı yoksa 300 TL iPad için gayet ideal.

Okuma için ideal bence fakat aldığınızda cihazı sıfırladıysanız tekrar açmak için neden ilk sahibine ihtiyaç duyasınız ki? Ben de 2. el bir iPad sahibiyim, tedirgin oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı