Çözüldü 3. nesil işlemciyi BIOS Update etmeden çalıştaramaz mıyız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar daha önce hiç Ryzen işlemci kullanmadım. Kuzenime yeni bilgisayar topladık. İşlemcisi Ryzen 3 3100 ve anakartı A320M-K. Bu anakart bu işlemciyi Update etmeden görüntü verir mi çalıştırır mı? Çalıştırmaz ise ne yapmamız gerekmekte?

Çözüm
Sitesinde 3. nesil islemci destegi oldugu yaziyor.
Takip deneyin, tanimaz ise bios update denersiniz
Merhabalar daha önce hiç Ryzen işlemci kullanmadım. Kuzenime yeni bilgisayar topladık. İşlemcisi Ryzen 3 3100 ve anakartı A320M-K. Bu anakart bu işlemciyi Update etmeden görüntü verir mi çalıştırır mı? Çalıştırmaz ise ne yapmamız gerekmekte?

Onu anakart alacağına B450M S2H alsaydın daha iyi olurdu fiyatları aynı. BIOS güncel gelmese garantiye gönder güncelleyebilirler.
İşlemciyi takıp çalıştırdığımızda ekran kartı görüntü vermeyecek midir?
Hayır.

Kutunun üzerinde 3000 Ready yazması lazım.

Hocam kutusunda Ryzen 3000 Ready yazıyorsa çalıştırır. BIOS sürümü en az F40 olması gerekir. Bu koşullar yoksa eski bir işlemci ile güncelleme gerekir.

Sitesinde 3. nesil islemci destegi oldugu yaziyor.
Takip deneyin, tanimaz ise bios update denersiniz

Çözüm

Geri
Yukarı