3 oyun = 25 TL nasıl yapılıyor?

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, GameSatış ve İtemsatış siteleri üzerinden birkaç mağaza " istediğiniz 3 oyun = 25 TL " diye ilan açmış. Ve 3 mağazanın sadece GameSatış üzerinde 5000+ başarılı satışı var, yani dolandırıcı değiller. Ve ilanın açıklamasına baktığında, 500 tane oyun listesi eklemiş. Bu nasıl oluyor arkadaş? O 500 oyunu sen tek tek kendi paranla Steam, Epic Games vb platformlarda kendi hesabına mı aldın? Benim düşüncem bu şekilde, ki çalıntı hesaplar olduğunu düşünmüyorum. Çünkü birinden alışveriş yaptığımda hesabın şifresi mağazanın adıydı. Yani kendi hesapları muhtemelen. Bu işlerden anlayan birisi aydınlatırsa sevinirim.

Bu hesaplar paylaşımlı hesap oluyor. Bir hesabı birden fazla kişiye satıyorlar, hesabı alan kişi hesabın mailini vs değiştiremiyor. Sadece oyuna girip çevrimdışı modda oyununu oynayıp çıkıyor, çevrimdışı modda çalıştırmazsa eğer oyundan atabilir. Bir de yeni çıkan oyunlar da aşırı pahalı, oyunu satın almaktansa 3 oyunu 25 liraya almak daha mantıklı geliyor.

@DarkBladeK bu bilgilere ek olarak da hesabın sadece erişimi satın alınıyor o parayla, hesabın kendisi değil :D Bunu belirtme sebebim de bazı arkadaşlar 3 oyunu 25 liraya alıyor. Sanki tüm dünya onun emrindeymiş gibi davranıyor da bunun için belirtme ihtiyacı duydum.

GeForce NOW'a sahipsindir ancak oyun fiyatları çok pahalı geliyordur. Paylaşımlı hesaptan alır, oyununu oynar ve çıkarsın. Mantıklı mı diye soracak olursanız bence mantıklı. AAA oyunlar 500 liradan aşağı çıkışını yapmıyor, oyunu 10 liraya oynayıp çıkıyorsun.

İyi günler. Konuyu biraz dirilttim ama bir sorum var. Star Wars'ın yeni çıkan oyununu oynamak istiyorum ama oyuç çok pahalı ve ben bu parayı veremem, o yüzden bu tarz bir hesap almak istiyorum. Sorm şu benim save'mden başkası devam diyor mu ya da bu saveler karışıyor mu?

Tamamı çalıntı hesap hocam kanmayın şunlara. Adını vermek istemediğim rus sitelerinden çalıntı hesapları normal fiyatının çok çok altına toplu alıyorlar. Mesela normalde alacağın şey orijinalde 100 TL ise onlar çalıntı olarak 10-15 TL'ye alıyor. Sonrasında da hesapları kendi üzerlerine geçiriyorlar.

Yani hesap bilgilerinin kendi isimlerinin üzerinde olması sizi yanıltmasın, 2 yıl öncesine kadar ben de bu işi yaptığım için söylüyorum. 1 verip çalıntı hesap kullanacağınıza 5 verin orijinal kullanın.

İyi günler. Konuyu biraz dirilttim ama bir sorum var. Star Wars'ın yeni çıkan oyununu oynamak istiyorum ama oyuç çok pahalı ve ben bu parayı veremem, o yüzden bu tarz bir hesap almak istiyorum. Sorm şu benim save'mden başkası devam diyor mu ya da bu saveler karışıyor mu?
200 TL'ye EA Play Pro var onu alırsan 1 ay boyunca oynayabilirsin.

İyi günler. Konuyu biraz dirilttim ama bir sorum var. Star Wars'ın yeni çıkan oyununu oynamak istiyorum ama oyuç çok pahalı ve ben bu parayı veremem, o yüzden bu tarz bir hesap almak istiyorum. Sorum şu benim save'mden başkası devam diyor mu ya da bu saveler karışıyor mu?
Karışmıyor. Eğer oyun soruyorsa başta local saveyi seçersen bilgisayarına kaydeder.

Geri
Yukarı