Satılık 3 Oyunlu Uplay hesabı ne kadar eder?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bende 3 tane oyun var Uplay hesabında ve hiçbirini oynamıyorum. Ne kadar eder hesap ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    93,4 KB · Görüntüleme: 181
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı oyunlar bende de var. Bu üçlü bir ara ücretsiz verilmişti 1-2 günlüğüne. Çok bir şey yapacağını sanmıyorum.

Para etmez. Uplay kutlama için 7 oyun vermişti diye hatırlıyorum. Hepsini alsanız bile bir değeri neredeyse yok. Daha doğrusu mutlaka bir değeri var ama zaten bu tür oyunları kovalayanlar zamanında aldı. Bu vakitten sonra talep olmaz.

Zaten 2 oyun ücretsiz dağıtılmıştı. 5-10 liraya satabilirsiniz.

Hepsi ücretsiz verildi bu oyunların. Aynı dönem içinde fazladan 4 oyun daha vardı, düzenli olarak girip alınıyordu o dönem.
Yine de vakit ayıramayıp alamayanlar olmuştur. Bu tür hesaplar genelde uyguna satılır. Ücretsiz dağıtımı kaçıranlar için güzel bir yol :)

Çeşmeden akan suyu şişeleyip satmak. ;)

Bu oyunlar bir süre önce ücretsiz olarak verildi. Hatta Uplay alamayanlar için biraz daha süre uzatmıştı.

Gerçek fiyatları kadar zaten etmez, zararına da satmıyorsunuz, ucuza satın gitsin derim.

Ucuza derken ne kadar olabilir ? Uplay’da kaçıranlar için bu hesap onları mutlu edebilir diye düşünüyorum.

Yardımlarınız için sağolun. Sanırsam satacağım gibi. Elden veya buradan 40-50 TL civarı satarım.

Geri
Yukarı