3 Tuşa Bastıktan Sonra 4. Tuşa Basamama

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum bu. Klavye dandik falan değil. Masterkeys L Lite. Ama tüm hepsinde aynı değil. A,W, Ş, H olmuyor mesela. Ne yapmalıyım. Cooler Master'a sordum. Hiç denemedik dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
26 tuşa aynı anda basılabileceği yazıyor.Trust Gxt 880 klavyemdede olmuştu n-key rollover olmasına rahmen 6 tuşa basılabiliyordu klavyenize reset atın tahminen fn+esc dir kulanım kılavuzu yazar eğer aynı sorun tekrar devam ederse garantisi varsa garantiye verin.
Olmadı. Ben de Şut tuşunu M'ye aldım. Sıkıntı olmuyor.

Olmadı. Ben de Şut tuşunu M'ye aldım. Sıkıntı olmuyor.
Tekrar merhaba Cooler Master TÜRKİYE temsilcileri bu ürünü kullanan birisi olarak beni sizin konunuza yönlendirdi. Pes oyununda diğer açtığınız konuda da olduğu gibi bende herhangi bir problem yok. Diğer oyunlarda da aynı şekilde. Chromeda aynı problemin devam ettiğini yazmışsınız az önce 10 tuşa parmağımı koydum özellikle dediğiniz tuşlara hepsine birlikte aynı anda bastım 10 tuşu da saniyesinde işledi. Ürüne reset atmayı denediniz mi ? FN+ESC 10 saniye bu iki tuşa uzunca basılı tutun. Ürünün ışıkları yanıp sönecektir ve ilk fabrikadan çıktığı hale gelecektir. Başka platformlarda sorun olmayıp chrome ve pesde olması ilginç. Dediklerimizi bir uygulayıp geri dönüş yaparsanız bizde elimizden geleni yapalım sizin için.

Tekrar merhaba Cooler Master TÜRKİYE temsilcileri bu ürünü kullanan birisi olarak beni sizin konunuza yönlendirdi. Pes oyununda diğer açtığınız konuda da olduğu gibi bende herhangi bir problem yok. Diğer oyunlarda da aynı şekilde. Chromeda aynı problemin devam ettiğini yazmışsınız az önce 10 tuşa parmağımı koydum özellikle dediğiniz tuşlara hepsine birlikte aynı anda bastım 10 tuşu da saniyesinde işledi. Ürüne reset atmayı denediniz mi ? FN+ESC 10 saniye bu iki tuşa uzunca basılı tutun. Ürünün ışıkları yanıp sönecektir ve ilk fabrikadan çıktığı hale gelecektir. Başka platformlarda sorun olmayıp chrome ve pesde olması ilginç. Dediklerimizi bir uygulayıp geri dönüş yaparsanız bizde elimizden geleni yapalım sizin için.
Hayır her platform'da bu sorun var ama her tuşta değil.

Sıfırladım zaten.

Hayır her platform'da bu sorun var ama her tuşta değil.

Sıfırladım zaten.
Dün cs go oynarken sizin yaşadığınız sıkıntıya yakın bir sıkıntıyı bende yaşadım. W,A,D tuşları ile yürürken K tuşu ile oyun içi iletişim tuşundan arkadaşıma rakibin yerini söyleyecektim. Bu tuşlara bastığımda yani W,A,D tuşlarına K tuşunun basmadığını fark ettim. W,A,D tuşlarından herhangi birini basmayı bırakıp diğer iki tuşa basmaya devam ettiğimde K tuşu basmaya başladı. Sizinde anlattıklarınızdan aklıma direkt şu geldi. Zaten bu durumdan şüpheleniyordum. Ürünün üzerinde 32 harf tuşu var. 26 tuşa kadar anti ghost özelliği var. Yani 6 tuş bu diğer 26 tuşla aynı anda kullanılmaya uygun değil. Bu tarz fazla tuşun birlikte kullanıldığı oyunlarda uyumlu olan tuşların bulunup atanılması daha sağlıklı olacaktır. Bende hangi tuşlar uyumsuz bir araştırma yapacağım. Pes ayarlarımı isterseniz görsel şekilde paylaşabilirim sizinle ben A,S,D tuşları ve yön tuşları ile rahat oynuyorum. Sizin her platformda olup bende özellikle dediğiniz tuşları chromeda denediğimde olmaması ilginç.

Bu sorun fazla sorun teşkil etmiyor benim için yön tuşlarıyla asla oynayamıyorum. Fifa ayarları ve kendi ayarlarımla oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı