3 vardiyalı çalışıp asgari ücret almak mantıklı mı?

Hocam bence bu işi yapmaktansa bir markanın müşteri hizmetlerine girin evden çalışın. Dışarıda yol, yemek masrafı olmaz, daha az yorulursunuz ve evden içerik üreterek ek gelir elde etmeye çalışırsınız.

Hocam borçlarımı kapatmam lazım. Sizin dediğiniz şey de sabit maaş yok genellikle. Ayrıca ben şu kafadayım yani 8-6 çalışayım, eve geleyim mesai bittiği gibi bir daha işi düşünmeyeyim.

Hocam borçlarımı kapatmam lazım. Sizin dediğiniz şey de sabit maaş yok genellikle. Ayrıca ben şu kafadayım yani 8-6 çalışayım, eve geleyim mesai bittiği gibi bir daha işi düşünmeyeyim.
Hocam ben bu işi yapan biri ile konuştum. Kendisi bana asgari ücret sabit olduğunu ve prim de olduğunu söylemişti.

Hocam ben bu işi yapan biri ile konuştum. Kendisi bana asgari ücret sabit olduğunu ve prim de olduğunu söylemişti.

Hangi şirket hocam? Genelde böyle işlerde eğer Home Office ise maaş sabit olmuyor. Fakat şirketten çalışıyorsa maaş sabit ve prim desteği de oluyor elbet. Farklı bir iş tavsiyeniz var mı hocam? Gece vardiyasında büyük bir marketin reyon durumunu yenileme ve sayım işi buldum. Bu nasıldır sizce?

Hangi şirket hocam? Genelde böyle işlerde eğer Home Office ise maaş sabit olmuyor. Fakat şirketten çalışıyorsa maaş sabit ve prim desteği de oluyor elbet. Farklı bir iş tavsiyeniz var mı hocam? Gece vardiyasında büyük bir marketin reyon durumunu yenileme ve sayım işi buldum. Bu nasıldır sizce?
Hocam Turkcell veya Türk Telekom olması gerek. Home office olsa bile sabit maaşı var hocam aksi yasalara aykırı zaten.

Yani gece vardiyasında kimse yokken daha rahat olur. Yine asgari ücret mi?

Merhaba arkadaşlar. Bir iş buldum 3 vardiyalı.

07:00-15:00
15:00-23:00
23:00-07:00

Vardiyalar bu şekilde. Asgari ücret ve bazı zamanlar prim veriyorlar. Sizce bu işe girmem mantıklı olur mu? İş paketleme işi ve vasıfsız olarak gireceğim. Ayrıca sabah 7'de işe yetişmek için 5'te mi kalkmak gerekiyor? Bu bana çok büyük bir şeymiş gibi geliyor.

Bu vardiyada çalışıyorum, hepsi ölü vardiya.

Sabah erken kalkıyorsun eve geldiğinde uykun geliyor.

8:00 16:00
16:00 00:00
00:00 08:00
Nasıldır hocam? Servis de varmış.
Hocam ben de düşündümde biraz, 2 vardiya daha iyi gibi. Yani bi sabah vardiyası ve gece vardiyası. sabah 8-6, akşam 12-8 en iyisidir diye düşünüyorum. Bu arada iş nedir hocam?

Bu vardiyada çalışıyorum, hepsi ölü vardiya.

Sabah erken kalkıyorsun eve geldiğinde uykun geliyor.
Hocam zaten sabah 8-5 vardiyasında ds uykun geliyor. İşe yetişmek için sabah 6-7 gibi kalkıyorsun

Nerede oturuyorsunuz hocam? Ve işi nereden arıyorsunuz genelde?

Sahibindene bakıyorum genelde orada güzel ilanlar oluyor şimdi de babam iki tane yer söyledi olmazsa oralara form doldurmaya gideceğim gibi. Marketlerde de çalışabilirim de orada da şimdi depo için başvursam bile kesin çalışırken kasiyer de yaparlar sağı solu belli olmaz bunların o yüzden fabrikaya kaldık mecbur. İstanbul'dayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı