3 yıl boyunca Okula gitmemek

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Okula 3 yıl boyunca gitmedim. Ama her sene bir sınıf atlamışım gibi yazıyor. Mesela şu an 4. sınıfta yazıyor.
Ama birinci sınıfın dersini almam gerekiyormuş. Üst sınıf dersleri seçemiyorum. (üniversite)

A) 4. sınıfta bitince ne olacak? (okuldan atılacak mıyım yoksa uzayacak mi?)

Okulun e-posta hesabına mesaj attım ama cevap gelmedi.
Artık okula gidip derslerimi görmek istiyorum. Önceki yıllarda sorunlarım, mazeretlerim vardı. (cidden çok pişmanım)

Okula 3 yıl boyunca gitmedim. Ama her sene bir sınıf atlamışım gibi yazıyor. Mesela şu an 4. sınıfta yazıyor.
Ama birinci sınıfın dersini almam gerekiyormuş. Üst sınıf dersleri seçemiyorum. (üniversite)

Artık okula gidip derslerimi görmek istiyorum. Önceki yıllarda sorunlarım, mazeretlerim vardı. (cidden çok pişmanım)

Belki sorun bendedir pek anlayamadım sanırım 12 oldun bu yıl ve 9 10 11 de okula önem vermedin sorumluluk sınavlarını geçemedin ve 12'yi bitirene kadar o sınavları girersin geçemezsende sanırım diploma alamıyorsun yanlışım varsa düzeltin.

Artı -2 Eksi
Belki sorun bendedir pek anlayamadım sanırım 12 oldun bu yıl ve 9 10 11 de okula önem vermedin sorumluluk sınavlarını geçemedin ve 12'yi bitirene kadar o sınavları girersin geçemezsende sanırım diploma alamıyorsun yanlışım varsa düzeltin.
Dostum arkadaş, üniversite yazmış.

Dostum arkadaş, üniversite yazmış.

Tamamen yanılmışım ufak bir Parentez'e dikkat edemedim kusura bakmayın.

@Zeuszeus2023 sınıf atlamanıza açıkçası şaşırdım hiç üniversiteye gitmeyerek hem de.
Zamanında abilerim konuşurken durdurma gibi olaylar hakkında bahsederlerdi öyle bir durumda yok hadi diyelim 4 yıl sonunda geldiniz hiç görmediğiniz konuları nasıl tamamlıycaksınız orasıda apayrı bir soru. Sanırım gelecek e-postada tabii gelirse durumu açıklıycaklardır.

Universitede okuyan onlarca genç uzaktan eğitimin zebalini de çekmişti tabii sizin anlattığınız olay biraz farklı.

Cevap A) Öğrenci işlerinden öğrendim. Sanırım atılmayacağım. 3 yıl daha okuyup bitirebileceğim.

Soru B) Şimdiki sorum ise başka sınıflara girip ders dinleyebilir miyim çünkü Python ve Web derslerini seçemiyorum.

Geri
Yukarı