3 Yıl Ders Çalışmamak

Makaleler
45
Psikolojik sorunum yüzünden 3 yıldır ders çalışamadım. Tüm konuları unuttum. Doktor zihinsel aktivite yasak sana dedi. Ders çalışmak da zihinsel aktivite. Çok ilaç içiyorum. Korona hapı ile 28 tane ilaç içtim. Şimdi 17'e düştü. O derece kötü halim.

Ders çalışmak istedim. Dershaneye gittim yapamadım. Çok stres oluyordum.

Psikolojik sorunum yüzünden 3 yıldır ders çalışamadım. Tüm konuları unuttum. Doktor zihinsel aktivite yasak sana dedi. Ders çalışmak da zihinsel aktivite. Çok ilaç içiyorum. Korona hapı ile 28 tane ilaç içtim. Şimdi 17'e düştü. O derece kötü halim.

Ders çalışmak istedim. Dershaneye gittim yapamadım. Çok stres oluyordum.

Dostum benim burakcan adında arkadaşım vardı. Sağlık meslek hayali ile kandırılanlardandı. İşte lise bitsin direk hemşiresin vs. 4 yıl da ders çalışmayınca ygsden barajı geçemedi. Sonra ki yıl YKS'de 30 bine girdi şu an hukuk 3. sınıf. Tek yaptığı günde 4 5 saat verimli çalışmaktı. Ve cidden üstlü sayıları bile zoraki yapıyordu. İsteyince her şey olur. İstemek yeterli.

Açık konuşacak olursam, bu ülkede 4x4'lük okusanız da bir şey olacağını sanmıyorum.

Dostum bu ülkede 4x4 okuyup diğer ülkelerde iyi maaşlar kazanabilirsin. Abim Kocaeli üniversitesi makine mühendisliğini birincilikle bitirdi. İngilizce eğitimi aldı bir yandan ve şu an londra da 6 ila 8 bin pound arası maaş alıyor. O dönemde bu kadar kasma alt tarafı mühendis olacaksın diyenler vardı. Şu an abim nerede onlar nerede? Her koyun kendi bacağından asılır unutma.

Geri
Yukarı