Xbox 3 yıl Game Pass sonrası tekrar Game Pass alınır mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Kendime Haziran'da 3 yıl Game Pass Ultimate almıştım. Tam hatırlamasamda bir ucuza getirme yöntemi vardı öyle aldım. Şimdi Game Pass'in tekrar zam yeme ihtimaline karşı alabileceğim kadar Game Pass almak istiyorum. Eğer tekrar Game Pass alırsam eski Game Pass'lerin iptal olması gibi bir durum yaşanabilir mi?
Özel olarak yazım yanlışı olmasın diye küçük yazdığım haziran kelimesini büyüğe çeviren moderatöre de buradan selamlarımı iletiyorum:)

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla hayır. Ama şuan abonelik uzatma yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa bende 1 yıllık almayı düşünüyorum da.

Kendime Haziran'da 3 yıl Game Pass Ultimate almıştım. Tam hatırlamasamda bir ucuza getirme yöntemi vardı öyle aldım. Şimdi Game Pass'in tekrar zam yeme ihtimaline karşı alabileceğim kadar Game Pass almak istiyorum. Eğer tekrar Game Pass alırsam eski Game Pass'lerin iptal olması gibi bir durum yaşanabilir mi?

Hayır üstüne eklenir, alamadığının uyarısını alırsın zaten belli bir sınır var daha fazla alamıyorsun.

Bildiğim kadarıyla hayır. Ama şu an abonelik uzatma yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa bende 1 yıllık almayı düşünüyorum da.

Yapılıyor.

Bildiğim kadarıyla hayır. Ama şu an abonelik uzatma yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa bende 1 yıllık almayı düşünüyorum da.

Yapılıyor diye gözüküyor. Aboneliği uzat seçeneği var.

1698251342474.png

En fazla ekim 2026'ya kadar uzatabilirsiniz tahminimce. 3 yıldan fazla aboneliğiniz bulunamaz değiştirmedilerse. 4 ay için o kadar paraya değer mi bilmem orası sizin bileceğiniz iş. Benim de 3 yıllık aboneliğim var. 3 yıl çok uzun bir süre o zaman gelince durumlara bakıp aksiyon almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı