3 yıl önceki silinen bir video gün yüzüne çıkabilir mi?

sessizadam95

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar diyelim 3 yıl önce bir video silinmiş telefondan. Video şeklinde. Bu silinen içeriğe bugün siber suçlar vs başa yetkili kişiler ulaşabilir mi incelemede falan. Bilgisi olan var mı?

@Sentron @FarCioS @Alimitnick
Arkadaşlar cevap verdiğiniz için sağ olun. Peki videoyu telefonda bulmayı başardılar diyelim o videoyu 3 yıl önce nereden indirdiğini nasıl galerine geldiğini falan net kesin bir şekilde öğrenebilirler mi?

Öğrenemese bile zaten yanlış anlamayın hocam bu korkuyla çatır çatır söyletirler size ifade vermeniz gerekirse öyle düşündüm :D

Ne yaptın be adam :D bi yerde paylaşmadıysan çok zor, eğer son silinenler tarzı yedeklenen bir geri döndürme olayı yoksa imkansız diyebilirim ki 3 yıl geçmiş hiçbir yazılım o kadar tutmuyor genellikle 1 ay

@AhmetXei @Alimitnick @Bieytuuhein arkadaşlar dün ifade verdim zaten konu böyle değil zaten bu açtığım konu sadece bir ihtimal böyle bir şey olmamışda olabilir. Ben eğer olduysa diye nasıl buluyor vs merak ettiğimden sormak istedim.
Bieytu kanka bu dediğin cidden doğru mu yazılım 1 aymı saklıyor silinen şeyleri falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı