30 günü doldurmamış silinen Google hesabı çalınabilir mi?

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Google hesabımı silmiştim. 20 günü doldurmadigi için daha 16 günüm kaldı hesabın silinmesi için. Hesaba girince "Bu hesap silindi, kurtarılma ihtimali var." diyor. Sizce hesap tamamen yok olana kadar ters bir hareket veya tekrar giriş yapılma gibi bir durum olur mu? Silmeden önce hesabı boşalttım ve bütün oturumu açık olan cihazların oturumunu kapattım.

Sanmam, virüs şüpheniz var ise AV taraması yapın, açık oturumları kapatmışsınız zaten. İçine iyice kurt düşerse şifre değiştir öyle sil.

Sanmam, virüs şüpheniz var ise AV taraması yapın, açık oturumları kapatmışsınız zaten. İçine iyice kurt düşerse şifre değiştir öyle sil.
Hocam silmeden önce dediğim gibi hesabı iyice boşalttım bütün oturumları kapattım(hepsi benim) kayıtlı şifreler geçmişler çerezler ve hizmetleri YouTube kanalı ve olay games gibi herşeyi sildim şifremi değiştirdim öyle sildim hesabı.Cihazi Kaspersky ile tarattım hicbir sorun yok suanki hesaplarimdada sorun yok

Ayrıca hesabı silmemin sebebi birinin şifremi bilerek girmeye çalışmasıydı.Google engellemiş tabii ama ben yinede yeni bir hesaba geçtim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı