3 yıllık Game Pass nasıl alınılır?

acankaya2006

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Yahu bir yardım etseniz çok güzel olur.
Hocalarım bundan 3 tane alıp 1 aylıkda gamepassmi almalıyım daha ucuza başka yolu var mı?
Arkadaşın dediği gibi bu Live Gold. Sadece Xbox üzerinden çok oyunculu oynamanızı sağlıyor.

Yahu bir yardım etseniz çok güzel olur.
Hocalarım bundan 3 tane alıp 1 aylıkda gamepassmi almalıyım daha ucuza başka yolu var mı?

Galiba tek yol 3 aylık Game Pass kodlarından yeterince almak.

3 yıllık Xbox Live Gold alıp üstüne 1 aylık Game Pass Ultimate alırsanız 36 ay Game Pass Ultimate üyeliğiniz olur. Risk almamak için daha önce Game Pass almadığınız bir hesap kullanın. İsterseniz Microsoft ile görüşüp ucuza Xbox Live Gold almaya çalışın. Daha ucuza getirmek için ucuz Xbox Live Gold almanız lazım. Bu yoldan daha ucuz bir yol bilmiyorum.

3 yıllık Xbox Live Gold alıp üstüne 1 aylık Game Pass Ultimate alırsanız 36 ay Game Pass Ultimate üyeliğiniz olur. Risk almamak için daha önce Game Pass almadığınız bir hesap kullanın. İsterseniz Microsoft ile görüşüp ucuza Xbox Live Gold almaya çalışın. Daha ucuza getirmek için ucuz Xbox Live Gold almanız lazım. Bu yoldan daha ucuz bir yol bilmiyorum.

Hocam şimdi bazı yerlerde 180TL'ye Xbox'da var diyor ama ben bulamadım 270TL'ye Vatan'dan mı alayım diyorsunuz.

@acankaya2006
Xbox sitesinde 12 aylık Xbox Live Gold kaldırıldı ama Microsoft ile iletişime geçip 12 aylık Xbox Live Goldu 180 liraya alanlar olduğunu duydum. Microsoft ile iletişime geçip 36 ay Xbox Live Gold almak istediğinizi ve fiyatını sorun eğer olmazsa kod olarak satın alırsınız.

@acankaya2006
Xbox sitesinde 12 aylık Xbox Live Gold kaldırıldı ama Microsoft ile iletişime geçip 12 aylık Xbox Live Gold'u 180 liraya alanlar olduğunu duydum. Microsoft ile iletişime geçip 36 ay Xbox Live Gold almak istediğinizi ve fiyatını sorun eğer olmazsa kod olarak satın alırsınız.

Hocam sordum o kampanya sonlandı dediler ben daha önce hesabıma hiç Game Pass Ultimate almadım oyunfor.com sitesinde 232 TL'ye var ondan 3 tane alıp 1 aylıkda Game Pass Ultimate alınca 3 yıllık olur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı