Oyun 3 yıllık Xbox Game Pass Ultimate 580 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Not: Sorumluluk tamamen size aittir. Ben yaptım size de nasıl yaptığımı yazıyorum. Yok benim param gitti felan demeyin sonra.

Evet arkadaşlar bu yöntem biraz karışık daha önce 3 yıllık taktikle alanlar için de geçerli bu taktik. Çünkü ben daha önce Xbox Live Gold 3 yıllık almıştım bende oldu.
Öncelikle herhangi bir aboneliğimizin olmaması gerekiyor.

Daha sonra aşağıdan Xbox Live Gold alacağız ama 1 yıllık seçenek çıkınca alacağız.
Aşağıdaki linke gidiyoruz;
Seçeneklerde 1 aylık ve 3 aylık Xbox Live Gold var. Bunlardan bir aylık olana tıklıyoruz satın al diyoruz fakat gelecek pencerede çarpı ile iptal ediyoruz.
Sayfayı yenilemeyin biraz bekledikten sonra seçeneklere 12 aylık seçenek geliyor. Satın alıyoruz ve yinelenen ödemeyi kapatıyoruz.
2 defa daha aynı işlemleri yapıyoruz. Birinci 12 aylığı satın aldıktan sonra uzat seçeneğinde de aynı işlemi yapıyoruz. Yani toplamda 36 aylık Xbox Live Gold oluyor.
Bütün bunları yaptıktan sonra aşağıdaki linkten Xbox Game Pass Ultimate alıyoruz;

Ve 3 yıllık Xbox Game Pass Ultimate'imiz hazır. :)

Eki Görüntüle 1619545

Eki Görüntüle 1619546
Nays ile 3 senelik aldım teşekkürler. 😂

İş bankasından %20 (100 lira limitli), Nays'tan %20 (100 lira limitli) toplamda 380e hallolabilir bu aslında. 12 ay seçeneğini düzelttiler mi bilmiyorum ama denemek lazım (kendim aldığımda bu cashbackleri bilmiyordum deneyemedim)

12 aylık veya 6 aylık seçenekler çıkmıyor,alternatif bir yöntem var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı