30.000-35.000 TL'ye gaming laptop önerisi

Sıkıntısız sorunsuz olduğu sürece i5 veya Ryzen 5 zaten yeter. Ekran kartı ağırlıklı da olsa olur diğer türlü de olur. Önerilerinizi nedenleriyle beraber yaparsanız çok ikrama geçer.

Oyunlarda bazıları işlemci, bazıları ekran kartı ister. Eğer işlemci ağırlıklı ise 4050 yeter ama ekran kartı ağırlıklıysa Acer Nitro 5 3070 Ti almalısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda bazıları işlemci, bazıları ekran kartı ister. Eğer işlemci ağırlıklı ise 4050 yeter ama ekran kartı ağırlıklıysa Acer Nitro 5 3070 Ti almalısınız.
Peki ilerisi için RTX 4060 DLSS 3 olması ve 3070Tİ DLSS 3 olmaması bir sorun çıkarır mı? Ya da Ryzen 7 6800H nasıldır?
Ekran kartı ağırlıklı istiyorum ama o modelde zaten işlemci de gayet iyi duruyor.

Peki ilerisi için RTX 4060 DLSS 3 olması ve 3070 Ti DLSS 3 olmaması bir sorun çıkarır mı? Ya da Ryzen 7 6800H nasıldır?
Ekran kartı ağırlıklı istiyorum ama o modelde zaten işlemci de gayet iyi duruyor.

6800H 3070 Ti gayet yeterli olur ama işlemci ağırlıklı isterseniz en az Ryzen 7000 serisi almalısınız ya da i5 13. nesil tarzı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz kendiniz alıyor gibi bir iki adet işlemci odaklı, bir iki adette ekran kartı odaklı model atarsanız çok ikram olur.

Tamam atıyorum.
Fiyat performans.
Ekran kartı ağırlıklı.
(Sizin attığınız)

Tamam atıyorum.
Fiyat performans.
Ekran kartı ağırlıklı.
(Sizin attığınız)
TUF modelindeki ışık sızması hakkında diyebileceğiniz bir bilginiz var mı hocam? O çok düşündürüyor beni.

Geri
Yukarı