30.000 - 40.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 - 40.000 TL
Hocam bu videodaki silent modu gördükten sonra ROG STRIX'ten başka model almam şu an. 15 20 saniye içinde fan sesi tamamen kesiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten şaşırdım :) gaminglerin çoğunda gürültülü çalışıyor fanlar bunu bir inceleyeceğim.

Sana tavsiyem attığım modeli bekle. Ben de onu bekliyorum. 16 inch tam arada güzel bir ekran boyutu. Ek olarak site güvenilir çok alışveriş yapan arkadaş gördüm bu forumdan. Yukarıda paylaştığım video attığım modelin incelemesi.
Göz önünde bulunduracağım kesinlikle. Daha yeni olduğu için ısınması konusunda nasıldır acaba diye merak etmiyor değilim.

Göz önünde bulunduracağım kesinlikle. Daha yeni olduğu için ısınması konusunda nasıldır acaba diye merak etmiyor değilim.

ROG STRIX'in soğutma performansı çok iyi. İçinde temal macun yerine Liquid metal bulunuyor ve 3 fanlı tasarım bu model.

Screenshot_6.png

ROG STRIX'in soğutma performansı çok iyi. İçinde temal macun yerine Liquid metal bulunuyor ve 3 fanlı tasarım bu model.

Screenshot_6.png
3 fanlı ve liquid metal olması gayet güzelmiş. Fakat forumdaki bir makalede 4000 serisi ekran kartlarının 3000 lere göre performans konusunda geride kalabileceği söylenmiş.

Hocam bu videodaki silent modu gördükten sonra ROG STRIX'ten başka model almam şu an. 15 20 saniye içinde fan sesi tamamen kesiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Stoklara gelmiş gpnteknolojide fakat hepsiburada gibi tanınmış aracı firmalarda yok ürün. Kendi sitesinden alınır mı kuşkuluyum

Son düzenleme:
GPN Teknoloji üzerinden bir satın alım yapmadım daha önce, 4000 serisi gelmedi Legion'ların. Fakat çoğu sitede satış yapan güvenilir bir firma.

Arkadaşlar taksit sorunlarından dolayı bütçemi 31.000-32.000 TL'ye indirmek zorundayım. Hem Acer Nitro 5 hem de HP'nin modellerini genel olarak inceledim. Lakin kalitesini bildiğim asus ve lenovo gibi markaları tercih etmek benim aklıma daha yatkın geliyor şu anda. Amazonda satılan şu anda bir tane i7-11600H, RTX 3060, 165 Hz, 2x8 GB Ram, 1 TB SSD Lenovo Legion 5 modeli var. Valorant ve benzeri fps oyunlarında yine de beklentimi karşılar mı sizce bu model? 165 Hz ekran deneyimini tam anlamıyla alabilir miyim sizce? Bir de i7-11800H ile çok bir performans farkı var mıdır?@Kagan61

ürünün linki burada unutmuşum kusura bakmayın
https://www.amazon.com.tr/Lenovo-15...ion+5&qid=1679972745&sprefix=,aps,474&sr=8-11

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    156,6 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı