30.000-40.000 TL'ye Hepsiburada'dan sistem önerisi

Hocam selam tekrardan,

SSD Adata Legend ile değiştirip bu sistemi almaya karar verdim. Sizce uygun mudur bu cihaz almak için? Ekran kartının TUF Gaming olmasını istiyorum. Ya da 4070 Super olan bu cihazı mı alayım?

Bir de bütün bunların haricinde 2K bir monitör tavsiyeniz olur mu? 27inç ve dikey olabilen bir cihaz olması gerekiyor işim içinde kullanmam gerektiği için dikey olması benim için önemli bir faktör.

Çok teşekkür ederim.

İkisini de önermem. Hiçbir değişiklik yapmadan bu sisteme bakabilirsiniz.

Ya da dediğim gibi bu sisteme bakabilirsiniz.

SSD'yi Adata Legend 850 1TB yap. RAM'i de Corsair Vengeance 2x16 5200MHz CL40 RAM yap. Bu bütçenin en iyi iki sistemi budur hocam.

Ben olsam 7800XT olan sistemi alırdım. 4070 Super'e göre saf güç olarak bir tık daha önde olup 40k bütçe de 1TB SSD ve 32 GB RAM eklemiş oluyorsun. Avantaj sağlıyor bu da sana. Ekran kartı marka olayını bırak sırf 3 derece daha serin çalışıyor diye ekstra olarak fiyat farkı verilmez.

Seçim sana kalmış. Soğutucuyu unutma.

İkisini de önermem. Hiçbir değişiklik yapmadan bu sisteme bakabilirsiniz.

Ya da dediğim gibi bu sisteme bakabilirsiniz.

SSD'yi Adata Legend 850 1TB yap. RAM'i de Corsair Vengeance 2x16 5200MHz CL40 RAM yap. Bu bütçenin en iyi iki sistemi budur hocam.

Ben olsam 7800XT olan sistemi alırdım. 4070 Super'e göre saf güç olarak bir tık daha önde olup 40k bütçe de 1TB SSD ve 32 GB RAM eklemiş oluyorsun. Avantaj sağlıyor bu da sana. Ekran kartı marka olayını bırak sırf 3 derece daha serin çalışıyor diye ekstra olarak fiyat farkı verilmez.

Seçim sana kalmış. Soğutucuyu unutma.

Üstat 7800XTLI sistemi alıp 1TB SSD ve 32 GB RAM yaptım hayırlısı olsun fakat kardeşimin fazla ısrarı yüzünden TUF versiyonlu 7800XT'yi almış bulundum. Fazladan 2 k gitmiş oldu canı sağ olsun. Yardımın için teşekkürler. Soğutucuyu sipariş geçtim. Monitör öneriniz olur mu 2K, dikey olabilen 27 inç özelliklerinde.

Son düzenleme:
Üstat 7800XTLI sistemi alıp 1TB SSD ve 32 GB RAM yaptım hayırlısı olsun fakat kardeşimin fazla ısrarı yüzünden TUF versiyonlu 7800XT'yi almış bulundum. Fazladan 2 k gitmiş oldu canı sağ olsun. Yardımın için teşekkürler. Soğutucuyu sipariş geçtim. Monitör öneriniz olur mu 2K, dikey olabilen 27 inç özelliklerinde.

Bütçeniz nedir monitör için?

Bu tarz yerlerden sistem alınmaması gerektiğini kaç kere daha söyleyeceğiz biz ya?

SSD'yi Adata Legend 850 1TB yap. RAM'i de Corsair Vengeance 2x16 5200MHz CL40 RAM yap.

Soğutucu olarak da bunu al.

Trendyol ve Hepsiburada gibi yerlerden sistem alınmaz. Bakmaya bile değmez.

40k TL'ye alabileceğin en iyi sistem bu şekilde olur ancak sana.

Taksit sıkıntısı var dersen de bu sistemi al 12 ay taksit ile 40k TL'ye geliyor zaten.

40'a çıkıldığı zaman 4070 super daha iyi bir seçenek olmaz mı?

40'a çıkıldığı zaman 4070 Super daha iyi bir seçenek olmaz mı?

Hayır olmaz. 7800XT saf güç olarak 4070s güçlü bir kart zaten. SSD ve RAM yatırım yapmak daha sağlıklı.

Ben iki türlüde sistem önerisinde bulundum. Arkadaş seçimini 7800XT üzerine yaptı. Bende olsam bende aynı seçimi yapardım.

Hayır olmaz. 7800XT saf güç olarak 4070s güçlü bir kart zaten. SSD ve RAM yatırım yapmak daha sağlıklı.

Ben iki türlüde sistem önerisinde bulundum. Arkadaş seçimini 7800XT üzerine yaptı. Bende olsam bende aynı seçimi yapardım.
Oyunlarda genel olarak 4070s önde çıkıyor videolarda. Saf kas gücü derken ne işimize yarayacak? Bilmediğimden öğrenmek için soruyorum

Geri
Yukarı