30.000₺ dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
30.000₺

Dosya Ekleri

• 1675005407742.png
    1675005407742.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 25
Zorlamakta iyisiniz galiba, buyurun🙂.

ASUS'un resmi sitesinden ekran görüntüsü yolladım bende, buna bağlı olarak herhalde sizin ki doğru olan değil mi?

Dün Vatan Bilgisayarda gezerken Ryzen 7 5800H işlemci, RX 6600M 8GB GPU, 16GB RAM ve 512GB SSD'ye sahip HP Omen 16 modelini 23.999 TL fiyata gördüm.

Özelliklerine göre fiyatı baya uygun geldi. Bu cihazı almak mantıklı mı?

ASUS'un resmi sitesinden ekran görüntüsü yolladım bende, buna bağlı olarak herhalde sizin ki doğru olan değil mi?
Bakın, anlamamakta ısrar ediyorsunuz öyleyse bir açıklama daha yapayım. Bilgisayarı attığınız site Akakçe, bende attığın linke girerek bilgisayarın özelliklerine bakıp kendi attığımla karşılaştırma yapıyordum. Özelliklerinde ekran Hz'inin 60 Hz yazdığını gördüm. Attığın bilgisayara daha önceden bakmadığım için 300 Hz olduğunu bilmemem anormal mi?

Bakın, anlamamakta ısrar ediyorsunuz öyleyse bir açıklama daha yapayım. Bilgisayarı attığınız site Akakçe, bende attığın linke girerek bilgisayarın özelliklerine bakıp kendi attığımla karşılaştırma yapıyordum. Özelliklerinde ekran Hz'inin 60 Hz yazdığını gördüm. Attığın bilgisayara daha önceden bakmadığım için 300 Hz olduğunu bilmemem anormal mi?

Sorun yok hocam, siz de inatlaştınız ondan kaynaklı gerçekleşti bu durum. Bir daha öneri yaparken üretici sitelerine bakın.
Teşekkürler, iyi sosyaller!

Dün Vatan Bilgisayarda gezerken Ryzen 7 5800H işlemci, RX 6600M 8GB GPU, 16GB RAM ve 512GB SSD'ye sahip HP Omen 16 modelini 23.999 TL fiyata gördüm.

Özelliklerine göre fiyatı baya uygun geldi. Bu cihazı almak mantıklı mı?
Alınabilir hocam ama internette satışı yok galiba. Aynı işlemciye sahip RTX 3060 bulunan modellere de göz atabilirsiniz.

Dün vatan bilgisayarda gezerken Ryzen 7 5800H işlemci, RX 6600M 8 GB GPU, 16 GB RAM ve 512 GB SSD'ye sahip HP Omen 16 modelini 23.999 TL fiyata gördüm.

Özelliklerine göre fiyatı bayağı uygun geldi. Bu cihazı almak mantıklı mı?

Mesajınıza cevap vermeyi unutmuşum, pardon hocam. Hemen hemen 3060 ayarında bir kart zaten. Internette bu bütçede o civar pek bir cihaz yok. Alınabilir.

Geri
Yukarı