30.000₺ sistem toplama

Bütçe
30000

Goddew

Femtopat
Daha fazla  
30.000₺ bütçem var, sistem topluyorum. Öneri.

Şu anda halen daha eklemekte ve geliştirmekte olduğum sistem özellikleri aşağıdaki gibidir.

Arkadaşlar güncel topladığım sistem (15.34 / 7.10.2020)

Link: Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA

Eksik birkaç şey olabilir, donanımlarla ilgili pek bir bilgim yok daha yeni yeni öğreniyorum, bu sistemi kullanma toplama amacım, yayın, YouTube, Full-HD video kayıt, render, tasarım işleri, oyun.

@Goddew yeni üye olur olmaz açtığın ilk konu ve 30000 liralık sistem topluyorsun. Bir çeşit bir kanıt at ki inanalım ve yardım edelim.
Fark ettim ki, ne zaman birileri yüksek bütçeli sistem toplama konusu açsa. Ön yargılı davranıp troll muamelesi yapıyorsunuz. Belki arkadaş yardım almak için hesap açtı.

Sıvı soğutma daha iyi olabilir. 3080 beklenebilir ve 10900K almaya çalışın.
Fark ettim ki, ne zaman birileri yüksek bütçeli sistem toplama konusu açsa. Önyargılı davranıp troll muamelesi yapıyorsunuz. Belki arkadaş yardım almak için hesap açtı.

Katılıyorum.

@Goddew yeni üye olur olmaz açtığın ilk konu ve 30000 liralık sistem topluyorsun. Bir çeşit bir kanıt at ki inanalım ve yardım edelim.

Banka hesabını mı göstersin? Ya da 30000 TL'lik sisteme ihtiyacı olduğuna dair muhtardan belge mi alsın? Yardım etmeyecek insanlar bu konuları görmezden gelseler daha çok yardımı dokunabilir.

Konu sahibine gelirsek 2080 Super'i çıkar, 3070 veya 3080 al derim.

Peki, 30 bin TL yerine hazır İtopya paketlerinden yüksek kalite oyun oyantıp yayınlatabileceğim kasmadan insanlara sunabileceğim sistem linklerini bana atabilirseniz çok mutlu olurum, limit 30 bin.

Fark ettim ki, ne zaman birileri yüksek bütçeli sistem toplama konusu açsa. Ön yargılı davranıp troll muamelesi yapıyorsunuz. Belki arkadaş yardım almak için hesap açtı.
Bir şekil inandırmalı o zaman, canı sıkıldıkça troll konu açan gırla var forumda maalesef. Bu tepkiyi sadece ben değil forumun büyük çoğunluğu veriyor. Şu an mesela Neşeli Enginar, Geistdertechnik, Saboteur veya Melissa gibi kullanıcılar bu konuyu açsa hiç kimse troll demez ama biraz araştırsan böyle ilk mesajında 30000 gibi rakamlarla sistem toplaması isteyen başka da konu açmayan yüzlerce üye görürsün. Hatta bir tanesinde adam o paraya FX 9590 istiyordu.
Banka hesabını mı göstersin? Ya da 30000 TL'lik sisteme ihtiyacı olduğuna dair muhtardan belge mi alsın? Yardım etmeyecek insanlar bu konuları görmezden gelseler daha çok yardımı dokunabilir.
Adam inandırsın, senden daha iyi öneri yaparız merak etme. En azından 9400F önermeyiz o bile yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı