30.000 TL bütçeye laptop önerisi

enscskn01

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm 30k bütçem var. Genel olarak oyun için alıyorum. Ama sürekli oynamak için değil genelde hikayeli oyunları bitirmek için bazen de multiplayer oynarım. Günde en fazla 3-4 saat oynarım.

Uzun ömürlü önereceğiniz laptop var mıydı?

Ben bu ikisi arasında kaldım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Aleyküm Selam öncelikle bende hp kullanıyorum 3 yıldır ve hp ofis bilgisayarı olmasına rağmen oyunlarda bir sıkıntı yaratmadı bana fakat acer i7 işlemciye sahip ve bu oyunlarda büyük bir önem taşımaktadır i5 13500h işlemcisi bazı oyunları açmayabilir yeni nesil oyunlarda i7 işlemci kullanılıyor genellikle yani markadan gitmek istiyorsanız hp victus öneririm açamayacağı oyunlar olabilir ama bütün oyunları oynamak isterseniz aceri öneririm

Selamünaleyküm 30k bütçem var. Genel olarak oyun için alıyorum. Ama sürekli oynamak için değil genelde hikayeli oyunları bitirmek için bazen de multiplayer oynarım. Günde en fazla 3-4 saat oynarım.

Uzun ömürlü önereceğiniz laptop var mıydı?

Ben bu ikisi arasında kaldım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Soğutma, kasa kalitesi, panel olarak daha iyi attıklarını daha iyi.

Attıklarınız yerine bunu tercih edebilirsiniz. Fiyatı çok uygun.

Az daha bütçeyi arttırırsanız bu hepsinden iyi;

@bilmemem 'in eklediği Acer nitro 16 nın bir artısıda 1200p ekran. Son attığı 4060 da güzel. İkisi arasında tercih yapmanızı tavsiye ederim.

Son olarak bana sorarsanız hepsi alınabilir. Değerlendirirken işlemci farklarını dikkate almayın. Yukarıdakilerin tamamının işlemcisi fazlası ile yeter.

Bu Nitro 16 hepsiburadada 28.999 TL ama satıcı teknorya tüm sitelerde bu satıcı bu PC'yi başka satıcıda göremessiniz bu PC ben ilk baktığımda 27.999 TL di tam alacaktım 2 saat sonra 28.999 TL yaptı bende kızdım almadım sonra akşam baktım bu PC gayet güzel herkeste bu PC'yi öneriyor bende alayım dedim sonra siteye girdim baktım 30.999. TL yapmış sonra akşam üstü tekrar baktığımda gene 28.999 TL'ye düşürmüşler fiyatı almaktan vazgeçtim satıcı güven vermiyor.

Bu Nitro 16 hepsiburadada 28.999 TL ama satıcı teknorya tüm sitelerde bu satıcı bu PC'yi başka satıcıda göremessiniz bu PC ben ilk baktığımda 27.999 TL di tam alacaktım 2 saat sonra 28.999 TL yaptı bende kızdım almadım sonra akşam baktım bu PC gayet güzel herkeste bu PC'yi öneriyor bende alayım dedim sonra siteye girdim baktım 30.999. TL yapmış sonra akşam üstü tekrar baktığımda gene 28.999 TL'ye düşürmüşler fiyatı almaktan vazgeçtim satıcı güven vermiyor.
Yaklaşık 1 hafta önce aynı satıcıdan aldım şimdilik bir sorun yok.

Hocam ilk attığın 25.500 tl olan PC yi almayı düşünüyorum. Ekran kartı kaç wat ben bulamadım. Ve YouTube yada internette inceleme videosu ,yazısı bulamadım.

Geri
Yukarı