30.000 TL civarına alınabilecek en mantıklı araç

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gayet açık bir şekilde yazılı sorum. Gönül ister ki çok yakmasın fakat tercih şansımız zaten çok yok gibi. 2001 model S40'lar aşırı hoşuma gidiyor fakat bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LPG'li Ford Focus Ghia paketlerine bakabilirsiniz

Arabadan pek anlamam. Fakat benim babamda abimde Ford Mondeo kullanıyor. Aşırı memnun ikiside. Araba canavar biraz. Bizimkiler basmayı sever. Sol şeritte takılırlar hep işlerini görüyor. Pek yardımcı olamadım ama bir öneri bir fikir.

Opel Vectra 2.0 (1997 ile 1999 arası modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz)
Toyota Corolla 1.3 XE (1995 ile 2000 model arası)
Opel Omega 2.6 (1992 modelleri çok var)
Mercedes Benz 190 E 1.8 (1990 ile 1995 arası)
Ford Mondeo (Yıl olarak bilgim yok ancak bu fiyat bandında rahatlıkla bulunabilir)
Ford Focus (LPG'li modelleri)
Bu tarz arabalar daha mantıklı olacaktır.

Skoda Octavia 1.9TDi veya Passat 1.9 TDi bulabilirseniz çok iyi araçlardır. Veya 2008'den önceki Megane'lara bakabilirsiniz. 1.5 dizelleri çok yakmaz.

1.3 CDTI Corsa'lara bakabilirsiniz o paraya yüksek ihtimalle C serisinden (2005 civarı) bulursunuz.C serisi çok tontik duruyor bence,az da yakıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz ve KM düşük modele 50 binden aşağın istemiyorlar.
LPG'li Ford Focus Ghia paketlerine bakabilirsiniz
2005 modeli 42K 🙂
Gayet açık bir şekilde yazılı sorum. Gönül ister ki çok yakmasın fakat tercih şansımız zaten çok yok gibi. 2001 model S40'lar aşırı hoşuma gidiyor fakat bilemiyorum.
55K'ya 5 aydır araç arıyorum ya ben pimpirikliyim ya da piyasa ucuk. 98 model Doğan SLX'e 28K istiyorlar. Şimdiden kolay gelsin 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı