25.000-30.000 TL Araç Önerisi

Umut Özgan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bayramdan sonra ilk arabamı almayı planlıyorum. Bütçem 25.000 - 30.000 TL arası. İnternet üzerinden bakınıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Her türlü öneriye açığım fakat tek isteğim Fiat Palio, Hyundai Getz gibi küçük arabalar olmaması. İçine 5 kişinin zar zor sığdığı araçlardan hoşlanmıyorum. LPG veya Dizel olması önemli değil. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AE 101 Corolla XEi veya GLi olanlarını öneririm. Honda'lara pek bulaşma çoğu yorulmuş apaçilerin elinde paralanmış oluyor. Corolla'da ise mümkünse KM'si 250.000'i pek geçmemiş olanlara yönel. Piyasası normalde 24.500 TL bandında gider fazla para vermeye değmez bu araçlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Range Rover yazısını görünce bende bir an durakladım. Öyle bir yükün altına giremem zaten. Bakımlarının üstesinden gelebileceğimi düşünmüyorum. Corolla ilanlarına bakacağım.

Range Rover yazısını görünce bende bir an durakladım. Öyle bir yükün altına giremem zaten. Bakımlarının üstesinden gelebileceğimi düşünmüyorum. Corolla ilanlarına bakacağım.
Şu araba işini görebilir. Yakıtı, bakımı, kalitesi ve fiyatı olması gerektiği gibi olan nadir araçlardan;

30 bin civarına mitsubishi colt alabilirsin hocam. Araç ufak görünmesine rağmen içi birçok C sınıfı araçtan daha geniştir. Üstelik arka koltuklar ileri geri kaydığı için bayağı bir diz mesafesi elde edebiliyorsunuz. Tabi bagaj ihtiyacınız var ise bagajı oldukça küçüktür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı