30.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30000
@@Just_az09of
Laptoplar işlemci ve ekran kartından ibaret değil.
Malzeme kalitesi de çok önemli.
Zaten Casper'ın tutulmamasının başlıca nedeni de bu.

Casper alırsınız 200 km hızla yola çıkarsınız ama yolun yarısından sonra bassanız da 100'ü geçmez.
Nitro .. Hp.. Dell alırsınız 150 ile başlar ve Türkiye'yi dolaşırsınız.

Konu oldu tam gırgır :)

Bütçeniz yetiyorsa 4060 HP Victus 16, yetmiyorsa 4050 Nitro 16 alın ve güle güle kullanın.

Ben HP Victus 16 S0063NT modelini aldım tek sıkıntısı bence tek M.2 SSD slotunun olması.

Dosya Ekleri

• IMG_0792.jpeg
    IMG_0792.jpeg
    189,3 KB · Görüntüleme: 10
https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüstü-Bilgisayar-Jenerasyon-7Z595EA/dp/B0C85J8QP9/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=XNN0IXL0I3P9&keywords=hp+victus&qid=1702242560&s=hpc&sprefix=hp+victus%2Chpc%2C145&sr=1-4

Ben HP Victus 16 S0063NT modelini aldım tek sıkıntısı bence tek M.2 SSD slotunun olması.
Hocam merhaba ben de bu ürünü alıcağım.
Gerek soğutma olsun gerek donanım olsun bu fiyata çok iyi sistem tek sorunu herhalde plastik kasa olması ama bence öyle olması benim daha çok hoşuma gidiyor en azından hafif oluyor. Size sorum SSD takviyesi yapabiliyor muyuz ek olarak. İlla M2 olmasına gerek yok ben ilerde 1tb ssd alabilirim.

Aynı modeli ben aldım geçen ay SSD veya SATA ekstra ekleyemiyorsun çünkü boş slot yok tavsiyem alır almaz 1TB yükseltmen sistemini öyle kurman.

Tek fark 1TB olması ise tamamen senin bütçenle alakalı atıyorum bütçen kısıtlıdır yarın bir gün 1 TB yaparsın elindeki 512 GB da taşınabilir SSD yaparsın.
Model bu hocam atmayı unutmuşum çok fark yoksa bu da tercih edilebilir yani değil mi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı