30.000 TL hazır sistem önerisi

ramleri seçili olanın hemen yanındaki 3600 mhz olan gskıll seçmenizi öneririm.

bu da güzel bi sistem. ssd kısmında samsung 980 pro olanı seçmenizi öneririm.
OTTO / RYZEN 5 7600 / RX 6800 / 1 TB NVME M2 SSD / 16GB 5200MHz DDR5 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI böyle bir şey buldum nasıl?

Daha geçen hafta arkadaşa 30kya aldırmıştım bunu. 41k olmuş diyecek söz bulamıyorum...

Bu daha iyi hocam, tavsiye ederim.

Güzel ama SSD'yi Samsung 980 500 GB olanı seçin. Ve o RAM'leri kullanmak yerine ayrı olarak RAM almanı öneririm.

O RAM'leri kullanmanızı önermem. Doğru düzgün markası yok. Ayrı olarak 16 GB'lık ve 3600 MHz'lik Kingston veya G.Skill marka RAM almanızı öneririm.

Markası yok? 3600 MHz?

güzel ama ssd'yi samsung 980 500 gb olanı seçin. ve o ramleri kullanmak yerine ayrı olarak ram almanı öneririm.

o ramleri kullanmanızı önermem. doğru düzgün markası yok. ayrı olarak 16 gb'lık ve 3600 mhz'lik kingston veya gskıll marka ram almanızı öneririm.
Tamamdır hocam başka sistem bulursanız göz gezdiririm. Bide RX 6800 dengi nedir?

Markası yok? 3600 MHz?
Ayrı olarak diyor hocam.

Markası yok? 3600 MHz?
derken ?

sen istersen gidip team elite plus adlı bir ram kullanabilirsin. ama bunu insanlara önerme bence. sorun çıkarmayacağı garanti değil. evet diğer markaların da garanti değil ama en azından güvenilir.

Ayrı olarak diyor hocam

Hayır DDR5 sisteme nasıl 3600 MHz RAM takacak çok merak ettim doğrusu.

Derken?

Sen istersen gidip Team Elite Plus adlı bir RAM kullanabilirsin. Ama bunu insanlara önerme bence. Sorun çıkarmayacağı garanti değil. Evet diğer markaların da garanti değil ama en azından güvenilir.

Hocam markayı bilmiyorsunuz sanırım gayet kaliteli çip kullanan, yurt dışında çok popüler bir marka. Yani sorun çıkarmaz. Bilip bilmeden bu şekilde yorum yapıp bir de kendinizi savunmanız hiç hoş değil.

Geri
Yukarı