30.000 TL ile Mining'e girilir mi?

Percival

Kilopat
Makaleler
3
30.000 TL param var faize atmak yerine Mining'e yatırayım elimde sistem kar kalır diyorum. Bu parayla bir şey kazanabilir miyim? Monitör, klavye ve mouse dışında elimde bir şey yok diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
30.000 TL param var faize atmak yerine Mining'e yatırayım elimde sistem kar kalır diyorum. Bu parayla bir şey kazanabilir miyim? Monitör, klavye ve mouse dışında elimde bir şey yok diyebiliriz.
Hocam kendinize sistem dizip mining açabilirsiniz sonuçta bilgisayar almış olursunuz para israf olmaz. Rig almak ise şu durumda para israfı gibi duruyor.

Hocam kendinize sistem dizip mining açabilirsiniz sonuçta bilgisayar almış olursunuz para israf olmaz. Rig almak ise şu durumda para israfı gibi duruyor.
Film, dizi, sosyal medya için kullandığım bir tane kasam var o sebeple ihtiyacım yok diye ayrı bir sistem olsun istedim. Ekran kartı olarak önerin var mı bu bütçe için? oyundan daha çok mining için.
Kendinize sistem yapıp boş zamanlarda mininge atabilirsiniz. Zaten mining ekran kartını çok fazla öldüren bir şey değil, testleri bulunuyor.
Ekran kartı önerin var mı? oyun oynamıyorum ama oyunda oynarız arada mining yaparız. Daha çok kazı amaçlı. Etherium.

Film, dizi, sosyal medya için kullandığım bir tane kasam var o sebeple ihtiyacım yok diye ayrı bir sistem olsun istedim. Ekran kartı olarak önerin var mı bu bütçe için? oyundan daha çok mining için.

Ekran kartı önerin var mı?
Ben oyun için alınacaksa katiyen amd öneriyorum herkese fakat mining için nvidia kartlar daha iyi. Burada şu ikileme düşüyoruz. Nvidiaya ekstra 1500-2000tl verip daha marjinal bir mining performansı farkı almak değer mi buna yorum yapamıyorum. Ayda 150tl daha fazla getirse fark 10 ayda çıkıyor zaten ki ayda 150tl oynar mı onu da bilmiyorum araştırmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı