RX 590 ile Mining'e başlamak

Méticuleux

Kilopat
Daha fazla  
Evimdeki bilgisayarda mining yapmak istiyorum. "tek kartla yapılmaz, değmez" vs diyenler yüzünden daha önce araştırmaya bile yeltenmedim. Forumda yapan arkadaşları görünce işin aslının öyle olmadığını anladım.

İnternet bu konuda tam bir bilgi çöplüğü haline gelmiş. Tek kartla mining yaparken nelere dikkat etmeli, nasıl yapılmalı tecrübeli arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum.

Ekran kartım: RX 590. gerçekten tek kartla yapmaya değmez mi yoksa kar elde edebilir miyim?

Mining yaptığın oda kurur ve o odada sürekli bulunursan yatarsan falan sistem çalışırken bir süre sonra kuru havadan doları derin soyulmaya başlar. Ona göre oda ayarlamalısın. Yani tek ekran kartıyla kasarsın ama az kasarsın. 1 ay boyunca kasmanı tavsiye ederim. Sonunda kaç para kazandığını ve elektrik faturana bakıp kar var mı, yok mu ona bakman olur. Eğer kar varsa devam et kanka öyle.

Artı -9 Eksi
Kazancınız olur tek kartla olmaz, elektrik vs. diyenlere takılmayın. Esas soru bu kazanç sizi tatmin eder mi ? Günlük elektrik gideri olmadan şu an için 4-5 dolar arası kazanabilirsiniz.

Bu miningi hangi programla nasıl yapıyorlar? Elde edilen coin nerede nasıl birikiyor ve nasıl paraya çeviriyoruz? Bu konuda nasıl bilgi edinebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette anlatılıyor hocam.

Bu miningi hangi programla nasıl yapıyorlar? Elde edilen coin nerede nasıl birikiyor ve nasıl paraya çeviriyoruz? Bu konuda nasıl bilgi edinebilirim?
Özet geçersem kazdığın ethereum bir havuzda birikiyor ve ödeme limitine ulaştığın zaman sistem otomatik olarak belirttiğin cüzdana gönderiliyor. Hemen hemen her kartla Ethereum kazılabilir ve kâr yapılabilir, elektrik faturası da aman aman gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı