30.000 TL laptop seviyesi

Master225

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 30.000 TL bandında laptop arıyorum. Maksimum 2.000-3.000 yukarı çıkabilirim. RTX 4060 dışında ekran kartı düşünmüyorum. Bütçeme uygun olarak sadece Excalibur bulabildim ama o da sorunlu bir marka olarak bilindiği için emin değilim. Önerilerinize de açığım. Bu arada bulduğum model şu: Casper Excalibur G870.1245-DXB0X-B Intel Core i5-12450H 15.6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 30.000 TL bandında laptop arıyorum. Maksimum 2.000-3.000 yukarı çıkabilirim. RTX 4060 dışında ekran kartı düşünmüyorum. Bütçeme uygun olarak sadece Excalibur bulabildim ama o da sorunlu bir marka olarak bilindiği için emin değilim. Önerilerinize de açığım. Bu arada bulduğum model şu: Casper Excalibur G870.1245-DXB0X-B Intel Core i5-12450H 15.6.

Dost tavsiyesi Excalibur'a bulaşma en geç 2 sene sonra dinleseydim diyeceksin

Casper bu seride ısınma sorununu çözmüş. İzlediğim test videolarından yola çıkarak hiç fena bir cihaz değil. Casperın bu seri ile kendi tabularını yıktığını düşünüyorum şahsen. Bence tercih edilebilir.

Monster Laptoplarının son çıkan ürünlerini kesinlikle öneririm. Kullandığım modelde de şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Garanti açısından da inanılmaz memnun kaldığım bir firma oldu. Piyasadaki rakiplerinden fiyat/performans olarak kesinlikle en ön sıralarda yer alıyor.

Casper bu seride ısınma sorununu çözmüş. İzlediğim test videolarından yola çıkarak hiç fena bir cihaz değil. Casper'ın bu seri ile kendi tabularını yıktığını düşünüyorum şahsen. Bence tercih edilebilir.

Casper'in malzeme kalitesizligi servisin hırsızlıgı pek iyi bir şeyi yok alacaklar gelecekte pişman olacak ben Monster aldım bende pişman olacagım muhtemelen garantisini veremem

Monster Laptoplarının son çıkan ürünlerini kesinlikle öneririm. Kullandığım modelde de şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Garanti açısından da inanılmaz memnun kaldığım bir firma oldu. Piyasadaki rakiplerinden fiyat/performans olarak kesinlikle en ön sıralarda yer alıyor.
fiyat hariçi kalanı iyi gibi

Monster laptoplarının son çıkan ürünlerini kesinlikle öneririm. Kullandığım modelde de şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Garanti açısından da inanılmaz memnun kaldığım bir firma oldu. Piyasadaki rakiplerinden fiyat/performans olarak kesinlikle en ön sıralarda yer alıyor.

Stokta RTX 4060'lı ürünleri yok maalesef.

Casper bu seride ısınma sorununu çözmüş. İzlediğim test videolarından yola çıkarak hiç fena bir cihaz değil. Casper'ın bu seri ile kendi tabularını yıktığını düşünüyorum şahsen. Bence tercih edilebilir.

Attığım modelin i7'li versiyonu 35.000 TL sizce i7 için 5.000 TL'lik fiyat farkına değer mi?

Benim de laptop 30.000 TL sizce iyi mi etmişim? 15 ay önce aldım markası:

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K100CMTX Notebook

Isınma sorunu var onlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı